תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ראשי באיירן באולטימטום לפפ גווארדיולה

ראשי באיירן באולטימטום לפפ גווארדיולה
לקטאלוני הובהר כי אם לא ישיב להצעתם בימים הקרובים, ימונה לו מחליף
העיתון הקטאלוני "ספורט" מדווח שפפ גווארדיולה קיבל אולטימטום מראשי באיירן מינכן ויצטרך לתת תשובה מיידית לגבי המשך דרכו במועדון. לפי הפרסום, המועדון עייף מהסחבת במו''מ עם גווארדיולה שבמשך חודשים מסרב לתת תשובה לבאיירן לכאן או לכאן. כעת המועדון דורש שפפ יבהיר להם את עתידו המקצועי עד סוף השנה.
 
לדברי העיתון, אם פפ לא יענה בקרוב מאוד (עניין של ימים), באיירן תראה בכך הודעה שהוא לא ממשיך בקבוצה ותהיה רשאית להתחיל במו"מ עם מאמן חדש לעונה הבאה. בבאיירן לא מוכנים לחכות מעבר לתחילת ינואר ורוצים להחתים מאמן כבר חודש הקרוב כפי שעשו עם פפ לפני שלוש שנים כשיופ היינקס עדיין אימן את המועדון. כזכור, למרות שזכה בטרבל הוחלף המאמן הגרמני הוותיק אחרי שהקטלוני הוחתם כבר בינואר.

 

 

בקבוצה הבאוורית קוראים את הידיעות מכיוון התקשורת האנגלית על כך ששתי המנצ'סטריות רבות על גווארדיולה או על כך שייתכן וייקח שנת שבתון בהנהלת באיירן חושבים שאם הידיעות היו לא נכונות פפ היה מזמן מכחיש אותן. השתיקה שלו חשודה.
 
היינקס. הוחלף על ידי פפ אחרי שזכה בטרבל (Gettyimages)
 
בתוך כך, פרסם העיתון האנגלי "פיפל" שגם במקרה של גווארדיולה (כמו מאמנים וכדורגלנים רבים) האישה קובעת את עתידו המקצועי והיא רוצה להישאר במינכן ולא מעוניינת לעבור למנצ'סטר הנחשבת לעיר משעממת יחסית ללונדון למשל. ייתכן שרעייתו של פפ תשקול לשנות את דעתה אם צ'לסי תרצה בפפ, אבל כל זה עדיין על הנייר כשז'וזה מוריניו עדיין מאמן הבלוז.
 
בצל השמועות על עתידו יוביל הערב גווארדיולה את שחקניו למשחק בשלב שמינית הגמר גביע גרמני נגד דארמשטאט הצנועה (החל מ-21:25, שידור ישיר בספורט1 וב-HD).
 
באיירן, שיאנית הזכיות במפעל עם 17 תארים, תחפש להחזיר לעצמה את הגביע אחרי שהודחה בשנה שעברה בחצי גמר אחרי קרב פנדלים ביזארי נגד בורוסיה דורטמונד. מהדי בנעטיה, הולגר באדשטובר, פרנק ריברי, חואן ברנאט ודויד אלאבה הפצועים יחסרו לבווארים. דוגלאס קוסטה ואריין רובן צפויים לחזור לסגל.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ