תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

עטר: "ברור שנילחם נגד הירידה, אך אני אופטימי"

\היינו מחויבים | צילום: אסף קליגר
אחרי ההדחה, מאמן נתניה עם הפנים קדימה. מזרחי: "לוקח רק את התוצאה"

בני יהודה רשמה הישג נאה לאחר שניצחה 0:1 את מכבי נתניה בגומלין רבע גמר גביע הטוטו והעפילה לחצי גמר הטורניר עם 1:2 בסיכום שני המשחקים. היה זה נצחונו הראשון בקבוצה של המאמן החדש, יוסי מזרחי, שאמר בסיום: "אני לוקח מהמשחק הזה רק את התוצאה מכיוון שבמחצית הראשונה בכלל לא היינו קיימים. במחצית השנייה נראינו יותר טוב ואף כבשנו את השער".

 

"הייתי בנתניה שנה וחצי", התייחס מזרחי ליריבה שנמצאת במשבר קשה. "הגעתי לקבוצה כשהיא הייתה במצב לא טוב והעליתי אותה ליגה. חבל לי מאוד על המצב של נתניה, אך לא מתפקידי לחוות דעה על קבוצה שאני לא מאמן".

 

 

חבל על נתניה. מזרחי (אלוני מור)

 

מן העבר השני, נתניה תתרכז מעתה בניסיונותיה להישאר בליגה. "היינו מחויבים, רצינו ולא הצלחנו להבקיע", התייחס המאמן ראובן עטר למשחק. "ההגנה והקישור סגרו טוב, אך ההתקפה בלחץ וזה משפיע על השחקנים. ברור שנלחם נגד הירידה, בינואר נעשה שינויים בכדי שיהיה תקציב להתחזק".

 

המאמן התייחס לחילוף של סיסאי בדקה ה-32 לאחר שספג קריאות בוז מהקהל וסיפר: "הוא הוחלף פשוט כי הוא איבד הרבה כדורים בקלות ללא קשר לשריקות הבוז. אני מאמין בו ולכן הוא פתח בהרכב. אני מכיר את הקהל בנתניה", המשיך המאמן. "עד חמש הדקות האחרונות הקהל עודד, ורק לקראת הסיום העצבים התחילו לצאת. אין לנו על מה להתלונן אחרי שניצחנו פעם אחת ב-14 המשחקים האחרונים שלנו".

 

"אני אופטימי", סיפר המאמן. "נערוך שיעור בית לקראת בית"ר ירושלים ונתכונן בהתאם. מחויבות במהלך משחק מתבטאת במאבקים במשחק, בתאקלים, בלחץ. מי שיותר מחויב יצליח".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ