תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ישיבת חירום בצ'לסי בנוגע לעתידו של מוריניו

ישיבת חירום בצ'לסי בנוגע לעתידו של מוריניו
הפיצויים: 40 מיליון ליש"ט. המאמן לשחקנים: "הייתי צריך למכור אתכם"

הנהלת צ'לסי תקיים ישיבת חירום באשר לעתידו של המאמן ז'וזה מוריניו, שממשיך להוביל את הקבוצה לשיאי שפל חדשים. לפי פרסום ב"דיילי מייל", אם יוחלט לפטר את הפורטוגלי, יאלץ רומן אברמוביץ' להיפרד מ-40 מיליון ליש"ט, הפיצוי למאמן המרוויח כ-250 אלף ליש"ט לשבוע בחוזה לארבע עונות נוספות. המועמדים להחליפו הם חוס הידינק וקרלו אנצ'לוטי.

 

במקביל לכך, גוברות בממלכה הביקורות נגד המיוחד, שהצהיר לאחר ההפסד 2:1 למוליכה לסטר סיטי כי אבד הסיכוי לסיים בארבעת המקומות הראשונים.

 

 

באנגליה מרבים להתעסק ביחסים הרעועים בין מוריניו לבין שחקניו, שלפי הדיווחים ב"מירור" עלו על שרטון. לאחר ההפסד ללסטר התבטא הפורטוגלי בחריפות, אפילו בסטנדרטים שלו, ואמר כי השחקנים בגדו בו. בנוסף לכך, לפי הדיווח, הוא אמר לשחקנים: "הייתי רך מדי אתכם מהקיץ" ולאחרים הוא אמר: "הייתי צריך למכור אתכם בקיץ".

 

 

אחד השחקנים שהמאמן האשים הוא דייגו קוסטה, שנראה שכבר אין ניסיון להסוות את היחסים הרעועים בין השניים. גם צמד הבלמים ג'ון טרי וקורט זומה נמצאים על המוקד של הפורטוגלי, לאחר שספגו שערים ממתפרצות מול לסטר. מי שכן הגן עליו הוא ססק פברגאס, שהשיב להאשמות הבגידה של המאמן ואמר: "הוא רצה לעורר אותנו. אנחנו כעת צריכים להוכיח את עצמנו". 

 

העיתון לא חסך בביקורת כלפי המאמן, וציטט את דבריו מהעבר של סיר אלכס פרגוסון שאמר: "הדבר האחרון שמנג'ר צריך לעשות בכדורגל זה לצאת נגד השחקנים שלו בפומבי". הידיעה החיובית היחידה היא היא שאדן הזאר, שנטש את המשחק נגד לסטר בשל פציעה, יהיה כשיר למשחק הקרוב נגד סנדרלנד.

 

היחיד שמגן עליו בפומבי. ססק (gettyimages)

 

בתוך כך ספגה צ'לסי מהלומה לאחר שמנג'ר אברטון, רוברטו מרטינס, הודיע שהבלם ג'ון סטונס, אותו רצו הבלוז גם בקיץ, לא למכירה בינואר בשום סכום: "זה לא משנה איזה מועדון יציע לרכוש אותו. הרכבנו בקיץ סגל ואנחנו רוצים לראות לאיזה מקום נגיע איתו בסיום העונה".

 

אגב, באנגליה מתפרסם כי מנג'ר לסטר סיטי, קלאודיו ראניירי, שניצח את מוריניו שהחליף אותו בלונדון ב-2003, דרש להכניס לחוזהו מענק אליפות על סך 1.7 מיליון ליש"ט. נראה שהוא האמין במה ראשי הקבוצה היו בטוחים כבדיחה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ