תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

פיקה: "זה תואר לא פחות חשוב מליגת האלופות"

פיקה: "זה תואר לא פחות חשוב מליגת האלופות"
אנריקה לקראת גואנגז'ו: "לא אקח סיכון עם ניימאר, אולי הוא ישחק בגמר"

ג'רארד פיקה קיים מסיבת עיתונאים לקראת חצי הגמר מחר נגד לגואנגז'ו הסינית. למרות שהוא דיבר לקראת המשחק עניין יותר את תקשורת הכאסח שלו עם אלברו ארבלואה עליו רמז שהוא קשור לסמים. פיקה שכינה אותו בכינוי כזה טען: "אני אמרתי את מה שאמרתי, אתם נתתם לזה את הפרשנות".

 

לגבי סרחיו ראמוס שאמר, כי הוא מעריך את פיקה, אבל שיתרכז בעניינים שלו ולא יתקוף שחקני יריבה אמר: "אני מעריך אותו שהוא כקפטן מגן על הקבוצה שלו. זה התפקיד שלו וגם אני מעריץ אותו. אני מכיר אותו היטב ואומר את זה מכל הלב".

 

 

על המשחק נגד האלופה הסינית אמר: אני לא רוצה שזה יישמע כתירוץ, אבל לא היה מזיק לנו עוד כמה ימים להתאקלם ביפן לקראת המשחק. היינו צריכים לקחת את זה בחשבון לפני שתכננו את הלו"ז שלנו למשחק". על היריבה אמר: "אנחנו עוד צריכים ללמוד להכיר אותה. ברור שאנחנו לא ממש מכירים את הכדורגל של אסיה וזה אתגר כמו שזה יהיה אתגר אם נעלה לגמר לשחק נגד ריבר פלייט. זה דווקא אתגר כיפי, כי הוא מביא לנו דברים חדשים שאנחנו צריכים להסתגל אליהם".

 

סקולארי. לא מתרשם מפציעת ניימאר (gettyimages)

 

על הגמר אמר: "זה הזדמנות ייחודית בקריירה של שחקן לשחק במפעל כזה ולזכות בעוד תואר שאתה לא זוכה בו כל פעם. אומנם זכינו בליגת האלופות, אבל זה תואר לא פחות חשוב ואם נזכה בו נעשה שנה מדהימה ונזכה בחמש מתוך שישה תארים אפשריים. לא מכיר הרבה קבוצות שעשו זאת".

 

מאמן גואנגז'ו, לואיס פליפה סקולארי, בעבר מאמן נבחרת ברזיל אמר שהוא לא מתרשם מכך שניימאר פצוע ולא ישחק מחר: "יש לברצלונה סגל מדהים ויש להם 25 שחקנים. ברצלונה קבוצה אינטליגנטית ואין לי ספק שתציג כדורגל נהדר, אבל הכדורגל הסיני בהתקדמות ויש לנו שחקנים מצוינים בקבוצה".

 

רוביניו. עדיין ברמה של טופ אירופי? (gettyimages)

 

בין השאר משחקים בגואנגז'ו רוביניו ופאוליניו (אקס טוטנהאם). על ליאו מסי אמר סקולארי שאימן בעבר גם את צ'לסי ונבחרת פורטוגל: "הוא מוכיח כל שנה עד כמה הוא שחקן ענק. קשה לשמור על יכולת כזו כל עונה".

 

לואיס אנריקה אמר לקראת המשחק: "ראיתי קלטות של גואנגז'ו ואני מבין שהם משחקים מצוין. ניימאר לא ישחק בגלל שלא אקח איתו סיכון. בגמר? נראה אם יהיה כשיר, אבל קודם שנעלה לשם".

 

לשאלה מה דעתו על רוביניו שכיכב בליגה הסינית אמר: "הוא בן 31 וזה גיל צעיר עדיין לכדורגלן. לא יודע מה הרמה שלו כרגע והאם הוא עדיין ברמה של הטופ האירופי, אבל אנחנו עוד זוכרים אותו מהתקופה שלו בריאל מדריד".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ