חמד מרוצה? ואן חאל רוצה להשיב את ווילסון

חמד מרוצה? ואן חאל רוצה להשיב את ווילסון
ההולנדי מיואש מהיכולת הדלה בהתקפה ושוקל לבטל את השאלת החלוץ לברייטון
תומר חמד אולי ישמח לקרוא את הידיעה הבאה, אבל אוהדי ברייטון בטוח יכעסו. לואי ואל חאל שוקל להשיב את החלוץ הצעיר ג'יימס ווילסון המושאל לברייטון, בעקבות היכולת הטובה שהוא מפגין בקבוצה מליגת המשנה.


החלוץ בן ה-20 לא היה בתוכניות של ההולנדי אבל כבש פעמיים בשני משחקים בהם פתח בהרכב במדי השחפים וצד מחדש את עינו של ואן חאל המיואש, שלפי העיתון "אקספרס" שוקל להחזירו. הוא עבר לברייטון ב-26 בנובמבר ולפי חוקי ההשאלות באנגליה הקבוצה שהשאילה אותו יכולה להתחרט תוך 28 יום.


ווילסון עשוי לשחק בהרכב היונייטד כבר במשחק ה"בוקסינג דיי" נגד סטוק סיטי ב-26 בדצמבר, ויתכן שהדבר אכן יקרה לאור היכולת הפושרת של חלוצי השדים האדומים, ויין רוני ואנטוני מרסיאל, שכבשו ביחד רק חמישה שערים העונה, זאת לצד עשרת השערים הבודדים שהקבוצה כבשה ב-12 משחקיה האחרונים.


מדובר בחדשות טובות עבור תומר חמד, שיחד עם בובי זמורה התמודדו על שני מקומות בהרכב הפותח. למרות זאת, הישראלי קיבל את ההזדמנות שלו בהרכב ללא קשר לווילסון, אך סביר להניח שהמנג'ר כריס יוטון יצטרך למצוא במהירות שחקן אחר בחלון ההעברות של ינואר.


בעקבות הידיעות היום על המרד בחדר ההלבשה של השדים האדומים נגד ואן חאל, טען השוער דויד דה חאה שכולם מרוצים. "כולם בחדר ההלבשה מאוחדים", אמר הספרדי למגזין של הקבוצה. "אנחנו מרוצים מהסגל שיש לנו ומאמינים שאפשר להגיע להישגים".

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ