מוריניו ירוויח 1.3 מ' יורו כל חודש עד שימצא קבוצה

מוריניו ירוויח 1.3 מ' יורו כל חודש עד שימצא קבוצה
משתלם להיות מובטל? רק אם עבדת קודם בצ'לסי. חבילת הפיצוי של ז'וזה
ז'וזה מוריניו ימשיך לקחת מצ'לסי 1.3 מיליון יורו בכל חודש, לפחות עד שימצא קבוצה. המנג'ר נזרק מסטמפורד ברידג' אחרי פתיחת עונה מזעזעת, אבל לא בהכרח מצטער. מה שבטוח, מנהל הבנק שלו מרוצה מאוד. 
 
באנגליה פורסם כי ראשי המועדון ניצלו את הארוחה החגיגית לקראת חג המולד כדי לבשר לשחקנים על פיטוריו של מוריניו, שצפוי להיות מוחלף בינתיים בחוס הידינק הוותיק. גובה הפיצוים אמור לרכך את המכה. 
 
 
על פי "מירור", צ'לסי תשלם למוריניו 1.3 מיליון יורו בכל חודש עד שיחתום על חוזה במועדון אחר. מדובר במצנח לא רע עבור הפורטוגלי, אבל גם עבור המועדון שאמור להעביר למנג'ר לא פחות מ-50 מיליון יורו על שארית תקופת החוזה. 
 
באנגליה פורסם כי הבעלים רומן אברמוביץ' הגיע בעצמו למתחם האימונים של המועדון כדי להסביר לשחקנים מה המצב. לפי הדיווחים, מוריניו שהה בקובהאם כשראה את נשיא המועדון ברוס באק ואת המנכ"ל יוג'ין טננבאום, שבסיום שיחה בת עשר דקות הודיעו לו על סיום דרכו. אחד משחקני הסגל ראה את השלושה משוחחים והדליף את הידיעה הצפויה ליתר חבריו. 
 
חוס הידינק כבר נחת באנגליה והבהיר בראיונות: "אני רוצה לדעת הכל לפני שאני חותם בצ'לסי". ההולנדי בן ה-69 כבר הדריך ב-2009 את הכחולים כמחליפו של לואיז פליפה סקולארי. הוא זכה עם הבלוז בגביע האנגלי והוחלף בסיום אותה עונה.
 

מוריניו, הכסף זורם (Gettyimages)
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • מכבי חיפה
    0
    הפועל באר שבע
    1
    Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ