תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אברמוביץ' לשחקנים: "אתם אשמים בפיטורים"

מוריניו. הזאר וססק עשו יד אחת להפילו | צילום: GettyImages
המיוחד הגיע למתקן האימונים של צ'לסי ונפרד בנאום נרגש. הידינק עוד לא חתם

חוס הידינק עדיין לא חתם בצ'לסי, אבל שחקני הבלוז כבר זכו לביקור מפתיע של ז'וזה מוריניו ולשיחה קשה מרומן אברמוביץ'.

 

בעוד ההולנדי המיועד נמצא במיתקן האימונים של צ'לסי בקובהאם, נפגש המיוחד עם השחקנים ונשא נאום מרגש בו הזכיר להם מה צריך כדי להיות קבוצה מנצחת כמו בעונה שעברה. ג'ון טרי וססק פברגאס היו היחידים בינתיים שהעלו ציוצים בהם נפרדו ממוריניו. השאר שומרים על שתיקה מוזרה. או לא.

 

 

בתוך כך גלגל אברמוביץ' את האחריות לפתחם של השחקנים. הבעלים הבהיר שלא רצה בשום אופן לפטר את מוריניו, אבל בגלל היכולת החלשה שלהם לא נותרה לו ברירה אלא לעשות זאת. "לא השארתם לי ברירה, אלא לפטרו", חידד אברמוביץ'.

 

אברמוביץ'. יש לו עדיין אמון בשחקנים (Gettyimages)

 

הבעלים הוסיף ואמר לשחקנים שיש לו אמון בהם, אבל לא השאיר ספק מי האשם בעזיבתו של מוריניו: היכולת על כר הדשא (תשעה הפסדים ב-16 משחקי ליגה)

 

לפי הדיווחים באנגליה אדן הזאר ופברגאס פעלו מאחורי הקלעים לפיטורי מוריניו. עם זאת, הקשר הספרדי הזדרז לצייץ בטוויטר הבעת צער עמוקה על לכתו של המיוחד וציין ש"לא ישכח את התרומה הגדולה של מוריניו לקריירה שלו".

 

גם מנג'ר יונייטד לואי ואן חאל הגיב בנושא. "הופתעתי מאוד שהמנג'ר מוצלח עם רקורד שאין לאף אחד בכדורגל העולמי יכול למצוא את עצמו מפוטר", אמר ההולנדי. מנג'ר טוטנהאם מאוריציו פוצ'טינו אמר: "זה אובדן גדול לצ'מפיונסליג". מנואל פלגריני, מנג'ר מנצ'סטר סיטי שספג ממוריניו הרבה ביקורת אמר: "אישית, הוא לא יחסר לי, אבל ברור שזה מכה לליגה".    

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ