תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רשמית: חוס הידינק חתם בצ'לסי עד תום העונה

צ'לסי לא נמצאת במקום הראוי לה. הידינק | צילום: GettyImages
ההולנדי מונה למחליפו של ז'וזה מוריניו: "הקבוצה לא נמצאת במקום הראוי לה"

זה רשמי: חוס הידינק יאמן את צ'לסי עד לסיום העונה ויחליף את ז'וזה מוריניו. ההולנדי לא ינהל את המשחק היום מול סנדרלנד (16:50, חגיגה אנגלית בספורט1) בו יצפה מהיציע. מי שיעמוד על הקווים הוא סטיב הולנד, עוזרו של מוריניו.

 

 

 "אני מתרגש לחזור לסטמפורד ברידג'", הגיב הידינק לאתר הרשמי. "צ'לסי היא אחת הקבוצות הכי טובות, אבל היא לא נמצאת במקום לו היא ראויה. בכל מקרה, אני בטוח שהשחקנים ואני יכולים לשנות את העונה בהמשך. אני מצפה בקוצר רוח לעבוד עם השחקנים והצוות, זה מועדון נפלא. יש לי יחסים מדהימים עם הקהל".

 

 

לפי פרסומים שונים, המנג'ר ההולנדי בן ה-69 דורש לרכוש חלוץ אנגלי בינואר הקרוב. דובר על ג'יימי וארדי שעשוי לעלות 30 מיליון ליש"ט, אבל ספק אם לסטר תסכים למכור אותו. מועמד נוסף שהוזכר הוא סיידו בראהינו מווסט ברומיץ' שהיה קרוב לעבור לטוטנהאם באוגוסט ועדיין מבוקש על ידיה. מוריניו לא רצה את וארדי בינואר אבל הידינק תומך בהחתמתו. הדאגה הגדולה בסטמפורד ברידג' היא יכולת הכיבוש הדלה של הקבוצה ויש טענה שדייגו קוסטה חלש ולא סיפק את הסחורה ופלקאו הוא פלופ גדול.

 

 

הידינק יעבוד עד הקיץ אחרי שבפעם הראשונה בה אימן את צ'לסי ב-2009 זכה איתה בגביע האנגלי. אדן הזאר לא יוכל לשחק בגלל פציעה בירך אחרי שנפצע מול לסטר.

 

ג'ון טרי קרא לאוהדי צ'לסי לרפא את הפצעים בינם לבין שחקני הקבוצה. נראה שזה לא מה שיקרה היום במשחק כשאמורה להיות מחאה גדולה נגד השחקנים של אוהדי הקבוצה המאשימים אותם שהם גרמו לפיטורי מוריניו, כפי שטען גם רומן אברמוביץ'.

 

טרי אמר לאוהדים: "זה יום מאוד עצוב". הדברים נאמרו בהודעת וואטסאפ שנשלחה לעורך ה"פאנזין" של צ'לסי דייב ג'ונסטון רק כמה שעות לפני פיטורי מוריניו. "השחקנים מבקשים לומר תודה על התמיכה הגדולה בהם של האוהדים". ג'ונסטון העלה את הדברים לטוויטר, אבל האוהדים לא הגיבו בחיוב והיום מצפה לשחקנים קבלת פנים צוננת.

 

חוזר ללונדון. הידינק בקדנציה הקודמת (gettyimages)

 

ג'ונסטון אמר: "האווירה אמורה להיות מורעלת. הרבה אוהדים חושבים שהשחקנים לא עשו את המיטב. טרי הוא אחר. נוזל ממנו דם כחול והוא כמעט מת על המגרש כדי לשחק עבור צ'לסי, אבל רבים מהאוהדים פשוט חולים מפיטורי מוריניו". הפורטוגלי הודה לשחקנים אתמול על כך שזכו באליפות שנה שעברה, אבל לא לכולם. המגן הספרדי ססאר אספיליקווטה הצטרף לססק פברגאס וטרי כשכתב בחשבון הפייסבוק שלו: "זה יום עצוב. אני רוצה להודות למוריניו על התרומה שלו למועדון ועל כל מה שלימד אותי שנים".

 

רומן אברמוביץ' ערך אתמול שיחה עם השחקנים ואמר להם לפתוח דף חדש, אבל קבלת פנים של שינאה צפויה להם היום.

 

מי שעשוי להצטרף לצוות האימון של הבלוז הוא דידייה דרוגבה. לפי פרסומים באפריקה אברמוביץ' פנה אליו בבקשה שיחזור ויסייע לצוות המקצועי של הקבוצה. החלוץ מחוף השנהב עדיין משחק במונטריאול אימפקט ב-MLS, אך הליגה הזו בפגרה כעת ולכן הוא פנוי להצטרף באופן זמני.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ