תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

12:25: מסי, ניימאר וסוארס מחפשים שנה מושלמת

12:25: מסי, ניימאר וסוארס מחפשים שנה מושלמת
כוכבי בארסה יפתחו מול ריבר פלייט במטרה לקטוף עוד תואר. גז'ארדו: "להם יש את השחקנים הטובים בעולם, לנו לב"
אם עד עכשיו אלה היו רק דיווחים, כעת זו מציאות. ליונל מסי וניימאר התאמנו כרגיל עם ברצלונה לקראת הגמר בגביע העולם לקבוצות מול ריבר פלייט ואמורים לעלות לשחק בשלישיה הקדמית לצד לואיס סוארס (ראשון, 12:25, שידור ישיר בספורטHD1). 
 
 
השלישיה התאמנה באיצטדיון "ניסאן" ביוקוהמה ונראה שמסי התגבר על הכאבים שהיו לו לפני חצי הגמר בשל אבנים בכליות. ניימאר חוזר מפציעה אחרי שלא שיחק מאז ה-1:1 מול ולנסיה בליגה. 
 
 
בבדיקה שנערכה למסי בבית החולים ביוקוהמה לא אותרה בבירור האבן בכיליה שגרמה לו כאבים ולכן הוסבר שהוא יכול לחוש כאב ביום אחד ולא לחוש דבר ביום אחר. הפרעוש אמור לעבור טיפול בנושא כשיחזור לברצלונה. הארגנטיני קיבל אישור להתאמן וגם אם הוא חש כאבים, האימון לא יכול להזיק לו מבחינה גופנית. 
 
מאמן ריבר פלייט מרסלו גז'ארדו עקץ את שחקני ברצלונה כשאמר: "אם להם יש את השחקנים הכי טובים בעולם, לנו יש את הלב הכי טוב". אנדרס אינייסטה הגיב: "הוכחנו שכל שחקן כאן רצה להגיע לגמר הזה והוא חשוב לו לא פחות מאשר לשחקני ריבר פלייט. אני צופה משחק שיהיה מלחמה ושקול מאוד. לכל קבוצה יש 50 אחוז סיכוי לזכות בתואר". 
 

ניימאר, תמיד מחייך (AFP)
 
על מסי וניימאר אמר אינייסטה: "עדיין לא ידוע סופית, אבל אנו מצפים ששניהם ישחקו. יחד איתם המועדון הזה חזק מאוד". על לואיס סוארס אמר הקשר: "יש לו כשרון גדול והוא מביא אותו למגרש בכל משחק". 
 
אינייסטה נשאל אם בארסה משחקת כיום אחרת מאשר תחת פפ גווארדיולה, והשיב: "הפילוסופיה איך לשחק היא של ברצלונה, השאר שייך לכל מאמן. זה חשוב שכל מאמן מביא את הדברים שלו. אחרי ארבע שנים חזרנו לשחק בגמר המונדיאליטו וזה לא שייך לשחקן זה או אחר, זו הפילוסופיה של ברצלונה כמועדון. אם נזכה בחמישה תארים ב-2015, זו תהיה שנה שכולנו נזכור".
 

מסי וסוארס, יחייכו גם אחרי הגמר? (AFP)
 
הרכבים
 
ברצלונה: בראבו, אלבס, פיקה, מסרצ'אנו, אלבה, בוסטקס, ראקיטיץ', אינייסטה, ניימאר, מסי, סוארס
 
ריבר פלייט: בארוברו, מרקאדו, מאיידנה, אלבארס, ונג'יוני, קרנוויטר, סאנצ'ס, ויאודס, פונסיו, אלריו, מורה
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ