האוהדים תומכים בגיגס, ואן חאל: "אני מודאג"

האוהדים תומכים בגיגס, ואן חאל: "אני מודאג"
אוהדי יונייטד לוחצים שעוזר המאמן ימונה. גם מוריניו מנסה לפלס את דרכו
מפלס הלחץ באולד טראפורד ממשיך לעלות. לאחר ה-2:1 בבית לנוריץ' נשאל המנג'ר לואי ואן חאל האם הוא חושש לתפקידו וענה מיד: "כמובן שאני חושש. אני מאמין שיתנו לי הזדמנות לתקן, אבל בעולם הזה אי אפשר לדעת".

 
"סאן" כבר מפרסם שז'וזה מוריניו, שהבהיר כי ימשיך לחיות בלונדון לאחר פיטוריו מצ'לסי, למעשה דחה את הצעתה של רומא האיטלקית בתקווה שבמהרה הוא ימונה למנג'ר מנצ'סטר יונייטד במקומו של ואן חאל. לדיווח הנ"ל הצטרפה גם רשת ESPN, שמפרסמת כי "המיוחד" מאוד מעוניין במשרה של ואן חאל וכי צעדים ראשוניים לקראת המהלך כבר נעשו.
 

 

ואן חאל מבין כי בשבועיים האחרונים השתנה מעמדו במועדון לאחר שרשם שישה משחקים רצופים ללא ניצחון, ואמר על האווירה בתיאטרון החלומות: "זהו עולם הכדורגל. אני מודע לזה וגם ההנהלה והשחקנים שלי מודעים. אנחנו לא רגילים ללחץ, בגלל שבדרך כלל אנחנו מנצחים, כך שזאת תקופה קשה עבורנו".

 

בזמן שהאוהדים החלו לדרוש שראיין גיגס יתפוס את המושכות, המנג'ר ההולנדי המשיך: "הפסדנו שלושה משחקים ברציפות וזה לא קורה הרבה למנצ'סטר יונייטד. אנחנו לא יכולים לקבל את זה ובגלל זה אני חוזר שוב: אנחנו חייבים להישאר מאוחדים ולהאמין בעצמנו".

 

 

 


"היו לנו שתי הזדמנויות גדולות אחרי השער של מרסיאל: הרוחב של אשלי יאנג והמצב של סמולינג. אבל כבר תקופה ארוכה שאנחנו לא מנצלים את המצבים שאנחנו מגיעים אליהם", הוסיף ואן חאל.


"הייתי כבר במצבים דומים עם קבוצות אחרות. הדבר העיקרי שעלינו לעשות זה להמשיך להתנהג במקצוענות ולעבוד קשה בשביל לצאת מהמצב הקשה אליו נקלענו", המשיך ואן חאל. אחרי שנשאל אם יקבל עוד זמן כדי לתקן את המצב, השיב: "זה לא תלוי בי, צריך לראות מה יקרה".


הספסל של יונייטד. האם זה המשחקו האחרון של ואן חאל?  (Gettyimages)


גם חואן מאטה התייחס להפסד: "אני מתנצל בפני האוהדים שלנו. אני חושב שיש לנו קהל מדהים ואנחנו צריכים לשחק הרבה יותר טוב בשבילם".


דיילי בלינד נשמע מאוכזב גם כן: "אנחנו מודים לקהל שתמך בנו גם כשהיינו בפיגור. ברגעים כאלה חייבים להישאר מאוחדים. התוצאה בהחלט מאכזבת. שלטנו בכדור אבל נוריץ' עקצו אותנו במתפרצות. אנחנו עובדים קשה באימונים ואני בטוח שהימים הטובים עוד יגיעו"


אלכס ניל מאמנה של נוריץ' היה מאושר בסיום: "אלה שלוש נקודות חשובות מאוד עבורנו. השחקנים שלי היו מצוינים והגיע להם לנצח. היינו בתקופה לא טובה ואני מקווה שאחרי המשחק הזה נצא לדרך חדשה".


אלכס ניל. מבסוט ממה שהוא ראה היום  (Gettyimages)

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ