תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אווירה קשה בנתניה, איציק כהן מתקרב

|
בקבוצה ינסו לסגור עם טביב את הנושא הכספי. ראש העירייה בטירוף מהמצב בטבלה
במכבי נתניה מתחילים להפנים את העבודה שהקבוצה תצטרך להילחם על חייה בליגה עד סוף העונה. ההפסד אתמול (שבת) 1:0 לבית"ר ירושלים נעץ עוד מסמר בארון של הצהובים-שחורים. 
 
מאז שראובן עטר הגיע לקבוצה, היא לא ניצחה ונראה שאפקט המאמן החדש לא השפיע. המצב הידרדר עוד יותר כאשר במקביל מחאת האוהדים נגד השחקנים ואנשי המועדון הולכת ותופסת תאוצה.
 
 
לספורט1 נודע שבעיריית נתניה עוקבים בדאגה אחר מצבה של הקבוצה ומאוכזבים מהמיקום שלה בטבלה, כאשר בהמשך היום צפויה ראשת העיר, מרים פיירברג-איכר לבצע סדרת התייעצויות בנושא עם מספר גורמים ולדון עמם במצב הקשה של המועדון".
 
איציק כהן. יחליף את הצהוב של בית"ר בצהוב של נתניה? (דני מרון)
 
"מרים בטירוף, היא הפכה עולמות כדי שמכבי נתניה תהיה בליגת העל ולא תלך לפירוק. נראה שהיא עומדת לרדת ליגה, זה לא מתקבל אצלה על הדעת", אמרו גורמים בעירייה.
 
האווירה בקבוצה קשה והתסכול גדול מאוד. "אי אפשר להגיד  שאנחנו מתפרקים כל משחק, אנחנו משחקים טוב ומפסידים. זה גומר פה את האנשים. כמו שזה נראה לא נכבוש עד ינואר", אמר שחקן בנתניה.
 
כפי שפורסם לראשונה בספורט1, חלוץ בית"ר ירושלים, איציק כהן, בדרך למכבי נתניה כאשר בין הצדדים יש כבר סיכום כספי וכעת ממתינים בנתניה לדעת כמה ידרוש אלי טביב על החלוץ. 
 
ראובן עטר. עדיין ללא ניצחון (דני מרון)
 
כזכור, הצדדים נמצאים בבוררות. בנוגע לאריאל הרוש. הירושלמים דורשים מנתניה כחצי מיליון שקל על השוער ששיחק בעונה שעברה בקבוצה. בגלל המחלוקת לא נראה שטביב ילך לקראת נתניה. 
 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ