תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בכפ"ס מרוצים מיכולתם של רז כהן ואלירן סיימון

בכפ"ס מרוצים מיכולתם של רז כהן ואלירן סיימון
השניים זכו למחמאות בעקבות נעילת האמצע. גורם במועדון: "צ'יבוטה לא עושה הגנה"

שביעות רצון בהפועל כפ"ס מתוצאת התיקו 1:1 בסמי עופר מול מכבי חיפה, כך שהעולה החדשה השלימה שני משחקים מול הירוקים מהכרמל ללא הפסד.

 

בקבוצה מהשרון היו שבעי רצון מהמערך שהציב המאמן פליקס נעים ושיבחו את ההחלטה להציב ב-11 הפותחים את עומר פדידה על חשבון המושאלים ממכבי תל אביב, לנרי קהינדה ומאוויס צ'יבוטה שלדעת גורם בצוות המקצועי "לא ירד להגנה והצדיק את מעמדו כשחקן ספסל".

 

 

עוד במועדון של סתיו שחם היו מרוצים משחקני הבית ובראשם אלירן סיימון ורז כהן ששיתקו את מרכז המגרש של מכבי חיפה, ולא בכדי במהלך המשחק החליף רוני לוי את דרינצ'יץ' לאחר שאמר לספסל כי המונטנגרי איבד את הביטחון ואיבד כדורים רבים.

 

סיימון עוזר בלחץ על אלירן עטר (ערן לוף)

 

״אנחנו כמועדון חוזרים להיות כפר סבא של פעם", אמר בסיום המאמן פליקס נעים, "זה מאוד מרגש להגיע לסמי עופר. החבר'ה נתנו מעצמם המון היום.

 

"אנחנו נלמד את עכו ונראה איך נתקדם, זה משחק חשוב מאוד ואנחנו כמועדון תמיד רוצים לנצח״, הבהיר לקראת המחזור הבא והוסיף, ״כשבנינו את הקבוצה ידענו לקראת מה אנחנו הולכים. אנחנו מסתכלים לכולם בלבן של העיניים ולא משנה אם זה מכבי חיפה או קבוצה אחרת״.

 

אלירן סיימון הוסיף לדברי מאמנו: ״מכבי חיפה קבוצה מצוינת, עבדנו קשה וסגרנו להם את הנקודות החזקות. עכשיו אנחנו ממשיכים קדימה וחושבים הלאה על המשחק הבא״.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ