תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

יוקאנוביץ יעזוב, מכבי ת"א תמתין לפיצויים

יוקאנוביץ יעזוב, מכבי ת"א תמתין לפיצויים
הצהובים הבהירו כי המאמן, שהעביר הבוקר אימון, הוא "תחת חוזה"

מאמן מכבי תל אביב סלבישה יוקאנוביץ' ביקש לעזוב את המועדון לטובת פולהאם האנגלית. כבר ביום חמישי פנה הסרבי אל המנכ"ל מרטיין ביין שיידע של מיץ' גולדהאר וג'ורדי קרויף. השניים קיימו מספר שיחות עם יוקאנוביץ' שהשיב כי התפקיד בפולהאם מעניין אותו.

 

 

 

 

מכבי תל אביב לא הכניסה סעיף עזיבה באמצע העונה לחוזהו של הסרבי כפי שהיה בחוזה של פאולו סוזה שהמשיך עד סיום העונה בחודש מאי.

 

 

נכון לעכשיו, מכבי תל אביב אינה מגיבה על מהלך המו"מ שהיא מנהלת מול פולהאם וסוכנו של המאמן. יוקאנוביץ' עצמו אינו פועל בנושא וממתין להתפתחויות שיובילו אותו לארוז את המזוודות חזרה לאי הבריטי. היום (שלישי) ערכה הקבוצה אימון שחרור לאחר ההפסד לבאר שבע, אותו העביר הסרבי. מחר יהיה יום חופש ובקבוצה מאמין שעד אז גולדהאר ימצא פתרון לעזיבתו של יוקאנוביץ'.

 

"מיץ' גולדהאר שוחח עם המנכ"ל מרטין ביין והנחה אותו לדרוש פיצוי כספי מהמאמן או מפולהאם, מהלך שגם ביין בדעה שאין לתת ליוקאנוביץ' את ברכת הדרך ללא פיצוי. מכבי תל אביב הוא מועדון גדול ומכובד ומהלך של פיצוי כספי נהוג במקרה של הפרת חוזה", העידו גורמים במועדון.

 


ביין. "מהלך של פיצוי נהוג במקרה של הפרת חוזה" (דני מרון)

 

מכבי תל אביב דורשת פיצוי של חצי מיליון יורו שאם ראשי פולהאם יסכימו לשלם יוקאנוביץ' יהיה בתוך 24 השעות הקרובות מאמן הקוטג'רס. במכבי תל אביב לא מתכוונים להתעקש להשאיר מאמן ששואף לעזוב, מאחר ויודעים שזה עלול לפגוע במוטיבציה שלו.

 

אם יוקאנוביץ' יעזוב המאמן המועדף על  ג'ורדי קרוייף הוא אלי גוטמן, מהלך שאמור לעבור את האישור של מיץ' גולדהאר. אם יוקאנוביץ' אכן יעזוב ולא ימונה מאמן חלופי לאלתר, אמור מנג'ר מחלקת הנוער ניר לוין לנהל את המשחק ביום ראשון נגד עירוני קריית שמונה.

 

פאקו. ג'ורדי יסכים לעבוד איתו? (עדי אבישי)

 

בסביבת המועדון ניסו לדחוף חזרה את המאמן פאקו אייסטראן, האיש שהוליך את מכבי תל אביב לטרבל, אך ג'ורדי קרויף התנגד למהלך זה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ