"גם בבית משפחת דמאיו מסמסים לגילי כהן, יש קונצנזוס סביבו"

 "גם בבית משפחת דמאיו מסמסים לגילי כהן, יש קונצנזוס סביבו" כהן. יגיע עד הגמר? | צילום: רפי דלויה
"מלך הפייסבוק" מככב גם בבית האח הגדול ומשגע את כל המדינה. האוהדים בטוחים: "ההצלחה לא תשנה אותו". על הגעגוע לבני יהודה: "הוא חושב על הקבוצה בכל דקה שהוא שם". וגם: הסרטונים הקורעים
בני יהודה סיפקה עשרות שחקנים שהותירו חותם על ההיסטוריה של הכדורגל הישראלי, אולם דומה שבמקרה הזה, אחד האוהדים עשוי להיות זה שיביא למועדון הכתום הרבה אוהדים חדשים מכיוון מפתיע. 
 

"מאיפה אתה מוכר לי גילי"?יצאתי עם בר רפאלי פעם 

Posted by ‎גילי כהן‎ on Monday, December 21, 2015
 
אחד האוהדים המושבעים והמזוהים ביותר עם הכתומים בשנים האחרונות הוא האוהד והזמר גילי כהן, נהג משאית בן 42 מחולון שידוע גם בכינויו "גילי סרטונים" או "מלך הפייסבוק". השבוע נכנס כהן לבית האח הגדול והוא מסתמן כאחד שיכול להגיע עד הגמר הגדול.
 

גם לנוח לא נותנים לגילי בבית הזה!!!שלח אותם והלך לישוןחרא ביל מחבואים

Posted by ‎גילי כהן‎ on Monday, December 21, 2015
 
 
אוהדי בני יהודה לא מפסיקים לפרגן, שכונת התקווה בטירוף ובעוד גילי נכנס לבית האח, התמנה יוסי מזרחי לתפקיד מאמן הקבוצה והיא זוכה לטיפת עדנה עם תוצאות משופרות במגרש. 
 
חיים אשכנזי, אחד האוהדים הוותיקים אומר על תופעת גילי כהן:" אני בטוח שגילי חושב על בני יהודה כל דקה, גילי הוא מהאוהדים השרופים של הקבוצה. כל השנים הוא היה פעיל מאוד, הוא כתב שירים שעד היום שרים במגרשים אם זה בתקופת העלייה עם אלי אוחנה ועד היום, כאשר שיר העלייה האחרון עדיין מתנגן בכל מכונית של אוהד בני יהודה".
 
אשכנזי מתייחס לעניין ההצלחה של כהן בתקשורת, ואומר:" אין לאף אחד ספק שגילי נשאר צנוע וההצלחה הגדולה שהוא עובר בשנה האחרונה עם כל הסרטונים והטירוף סביבו לא שינתה אותו, הוא תמיד נשאר צנוע והוא תמיד מעודד את הקבוצה כמו כולם ולא מבקש דבר לעצמו, אין פלא שהקבוצה ביקשה ממנו להנחות את טקס העלייה לליגת העל, כולם אוהבים אותו ויש קונצנזוס סביבו".
 
מירן. כהן מחובר יותר לקבוצה? (אור שקד)
 
אוהדי בני יהודה מרוצים מכך שכהן, לעומת הזמר דורון מירן, אוהד נוסף שייצג את הקבוצה מהשכונה בבית האח בעבר, מזכיר את בני יהודה בכל הזדמנות ומאמינים שהצלחה של כהן בבית האח הגדול תביא למועדון מהשכונה גל של אוהדים חדשים שיתאהבו בכהן ובקבוצה.
 
"גילי נשמה טובה אנחנו גאים בו מאוד". סיכם אשכנזי, "אני בטוח שגם בבית משפחת דמאיו יסמסו לו".
 

שבת שלום יפים שלייייייי מסורת שישי לא נשברת - #כל_שישי_סרטון סרטון ישן של גילי על "כוכבי" הראלטי וביניהם דורין סגול. כל מילה בסלע.גילי: "היום אני היסטריה מחר אני היסטוריה"!!!

Posted by ‎גילי כהן‎ on Thursday, December 17, 2015
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ