תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"ואן חאל, סליחה ושאתה משעמם עד מוות"

"ואן חאל, סליחה ושאתה משעמם עד מוות"
ואן חאל דרש התנצלות, ה"סאן" הגיב: "מצטערים, אוהדי יונייטד, הוא נשאר"

"הסאן" לא התרגש הבוקר מהתביעה של לואיס ואן חאל מהעיתונאים להתנצל על מה שעשו לו ועל הכותרות שהוא הולך הביתה וז'וזה מוריניו ימונה לתפקיד. גם שאר העיתונים עשו מההצגה שלו מטעמים וכתבו שעם כל ההתבכיינות הוא צריך להוכיח את עצמו על המגרש. ה"סאן" אכן התנצל בשער יצירתי שפרסם הבוקר וכתב בסארקזם: "אנחנו מתנצלים שלא ניצחת שישה משחקים רצופים, שירדת מהמקום הראשון לחמישי, שעפת מליגת האלופות, שאתה משעמם את האוהדים עד כדי דמעות, וכשהוצאת 250 מיליון ליש"ט כדי לעשות זאת". העיתון גם עקץ: "אנחנו באמת מצטערים אוהדי מנצ'סטר יונייטד - הוא נשאר בקבוצה נכון לעכשיו".

 

 

העיתון "מירור" תקף אף הוא וכתב: "אני עוזב!" כדי לתאר את העובדה ש-LVG עזב אחרי ארבע דקות ו-58 שניות בדיוק אחרי התקפת הרגשות שלו מול התקשורת שכתבה שהוא יפוטר.

 

המירור הוסיף לפשלות של ואן חאל את הנתונים הבאים: השיג מאז אפריל רק 14 נצחונות ב-33 משחקים, כבש רק 14 שערים ב-15 משחקים אחרונים, מרוחק 9 נקודות מלסטר סיטי המובילה. יש לו רקורד נצחונות גרוע יותר מזה של דיוויד מו

 

"המירור" תקף את ואן חאל חזרה וטען שהוא ניסה לשחק על הקלף של הרגשות בעוד שהעובדות היבשות שהוא תמיד מדבר עליהן נעלמו מהנאום הקצר מכיוון שמדובר בעובדות שליליות על העידן שלו ביוניטד. שחקן העבר והפרשן רובי סאבג' לגלג על ואן חאל כשאמר: "הנאום שלו וחמש הדקות בהן דיבר היו הרגעים הכי מסעירים של יונייטד העונה. במקום לבקש מהמדיה סליחה על שמועות שהחלו בטוויטר אולי הוא היה צריך לבקש סליחה מכולם על הכדורגל היבשושי שמשחקת העונה מנצ'סטר יונייטד. זה מצער שהוא נאלץ להילחם בשמועות ולקבל טלפונים מאישתו, ילדיו ונכדיו, אבל כשאתה מנג'ר היונייטד זה הולך עם התפקיד".

 

"הדיילי מייל" כתב שלמרות כל דברי ואן חאל המנכ"ל, אד וודוורד, מנסה להחתים את פפ גווארדיולה ומעדיף אותו על ז'וזה מוריניו כשריאן גיגס ימונה כמנג'ר זמני עד סיום העונה. "הטלגראף" פרסם שאם מוריניו יחתום במנצ'סטר יונייטד עשוי להיות מצב אבסורדי בו צ'לסי תמשיך לממן חלק מהמשכורת שלו. המיוחד הרוויח 10 מיליון ליש"ט לעונה בצ'לסי בעוד שביונייטד הוא יצטרך להסתפק ב-6 מיליון בלבד ולכן צ'לסי עשויה להשלים חלק מהמשכורת בשווי 1.5 מיליון ליש"ט.

 

עיתוני אנגליה טענו הבוקר שואן חאל התמוטט תחת הלחץ של התקשורת והצטרף לרשימה ארוכה של מנג'רים שהתנהגו בצורה כזאת בקריירה שלהם. מקרים שהוזכרו הם רפאל בניטס ב-2000 שתקף את אלכס פרגוסןן בצורה חריפה וטען שהוא היחיד שיכול להעליב שופטים ולא להיענש. ב-2015 היה הנאום המפורסם של ז'וזה מוריניו במשך 7 דקות אחרי ההפסד לסאות'המפטון בו תקף את השופטים שהם חוששים לשרוק לטובת צ'לסי. בפברואר 2013 תקף ארסן ונגר את העיתונאים ששאלו אותו אם האריך חוזהו בארסנל וטען: "המידע שלכם נועד לפגוע בי". מנג'ר לסטר לשעבר, נייג'ל פירסון, תקף ב-2015 עיתונאי שטען שלסטר ספגה הרבה ביקורת העונה וכינה אותו "אידיוט ובת יענה".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ