תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רוני: מנסים ביחד עם ואן חאל למצוא פיתרון

רוני: מנסים ביחד עם ואן חאל למצוא פיתרון
קפטן מנצ'סטר יונייטד לצד ההולנדי: "השחקנים תומכים ועומדים מאחוריו"
קפטן מנצ'סטר יונייטד, וויין רוני, התייצב לימינו של לואי ואן חאל והצהיר שכל השחקנים תומכים במנג'ר ההולנדי שאתמול נטש את מסיבת העיתונאים לאחר התייחסות נוספת לעתידו המעורער.
 
"אנחנו עובדים קשה ונלחמים כדי שהמנג'ר ישיג תוצאות ויהפוך את העונה הזאת על פיה. חשוב שכולנו נהיה מאוחדים. בשבועות האחרונים התוצאות לא היו מרשימות וזה מתסכל, אבל אנחנו פשוט חייבים לספק תוצאות טובות יותר". 
 
 
רוני הוסיף: "זה נורמלי שיש ירידה בביטחון של השחקנים בעקבות התוצאות החלשות. אחרי משחקים כאלה אנחנו חייבים להתרומם. 
 
לדברי הקפטן, השיחות מלב אל לב שנערכו השבוע בין שחקני הקבוצה הם דברי טבעי נוכח הבעיות במועדון. "אנחנו יודעים שהפוטנציאל שלנו גדול ממה שהשגנו עד כה. טבעי שאני ושחקנים בכירים נוספים נפגשנו עם ואן חאל לדבר על הבעיות, אבל אנחנו עובדים ביחד למצוא את התשובות הכי טובות למשחקים". 
 
רוני עם המנג'ר באימון. עובדים יחד (Gettyimages)
 
על מה שעובר על שחקני יונייטד אמר: "לכולנו יש משפחות, ילדים ונשים ולפעמים לא נעים שהם קוראים דברים לא טובים עלינו, אבל אלה דברים שאני מסוגל להתמודד איתם. יש אנשים אצלי במשפחה שלא רגילים לזה, אבל מדובר בחלק מהכדורגל". 
 
לסיום שוחח לקראת המשחק נגד סטוק סיטי בבוקסינג דיי (שבת, 14:35 בספורט2HD): "זו הזדמנות שלנו לצאת מהמשבר. תמיד קשה לשחק בבריטניה סטדיום ומזג האוויר בתקופה הזאת של העונה לא יהיה קל. נצטרך להילחם שם קשה ולתת יותר ממאה אחוז מהיכולת שלנו. כולנו מקווים להתחלה חדשה ב-2016".

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ