תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

נקודת ההונאה: 1:1 בין נתניה להפועל ת"א

נקודת ההונאה: 1:1 בין נתניה להפועל ת"א
פירס כבש בפנדל, נסאר השווה בכדור אדיר והאדומים לא ניצלו יתרון מספרי

מה עוד צריך גיא לוי? מה עוד צריכה הפועל תל אביב? גם משחק כמעט שלם נגד עשרה שחקני הקבוצה האחרונה בליגה הסתיים בתיקו 1:1 לא מרשים אצל מכבי נתניה.

 

לוי מרבה לתקוף ולהאשים את כל מי שנמצא סביבו, אך כדאי שיסתכל לעבר הקבוצה שלו ויתחיל לשאול שאלות. האדומים הגיעו לנתניה מהמקום העשירי ולאחר שכבשו שער בודד בארבעת משחקי הליגה האחרונים שלהם, כשהיריבה שלהם, הממוקמת עמוק במקום האחרון, לא ניצחה מאז תחילת אוקטובר.

 

קהלי שתי הקבוצות (דני מרון)

 

אך עדיין, הפועל לא הצליחה לעמוד גם במשימה הקלה לכאורה ולא ניצחה עם משחק חלש במיוחד. דווקא הפתיחה הייתה מעודדת: אוחיון שלח כדור נהדר לבומבה מעבר לקו ההגנה. הרומני נאבק עם מגן נתניה עומר ורד ולפתע נפל, השופט דניאל בר נתן לא היסס ושלף לעברו את הכרטיס האדום.

 

אולם האדומים לא שטפו את המגרש כפי שהיה מצופה מהם, ונענשו על כך רגע לפני הירידה למחצית, כשבר נתן העניק פנדל למקומיים לאחר שאבו עביד ספק הכשיל את מרגוליס ברחבה. רומאריו פירס תרגם את הפנדל לשער.

 

שני המאמנים (דני מרון)

 

גם במחצית השנייה האורחים לא התאבדו בניסיון להשיג את השוויון, אולם לבסוף כן עשו זאת: סיראז' נסאר, שנכנס בדקה ה-60, בעט עשר דקות מאוחר יותר בעיטה חופשית מושלמת לחיבורים מ-30 מטרים והשווה.

 

אבו עביד איזן בהמשך גם את מספר השחקנים, כאשר הכשיל מאחור את אבידור, ראה את הצהוב השני והורחק. רבע שעה של 10X10 לא יצרה שערים, ולבסוף שתי הקבוצות נפרדו בתיקו שכולו הפסד. המארחים סוף סוף הגיעו למאזן דו ספרתי של נקודות, אך גם עם עשר נקודות הם עדיין במקום האחרון. האורחים נותרו במקום העשירי עם 17 נקודות. 

 

ההרכבים

הפועל ת"א: צליל חתוכה; איאד אבו עביד (הורחק 76), לוקאס וינטרה, אדי גוטליב, עופר ורטה; איסומאילה לינגאנה (סיראז' נסאר 60), בן רייכרט, משה אוחיון, קלאודיו בומבה, עומרי אלטמן (שיינמן 79), שגיב יחזקאל (מחאמיד 80).

 

מכבי נתניה: ברק לוי; עומר ורד (הורחק, 6), סייף פאדול, אנדריי מישצ'נקו, אמייה טגה; מילאן סמיליאניץ' (מזרחי 90), רומאריו פירס, יאיר זיו, חמזה בארי; גאל מרגוליס (לוגסי 71), יובל אבידור (טל איילה 86).

 

מהלך המשחק:

 

ביציע יושב עומר דמארי, שזוכה לעידוד מהקהל האדום, זכר לימיו היפים בקבוצה. מן העבר השני שחקני נתניה התקבלו בבוז על ידי קבוצתם (תום שקד).

 
דקה 5
שתי הקבוצות פתחו את המשחק בצורה מהוססת. הדבר היחיד שניתן לציין בינתיים הוא שריקות הבוז והנהמות המכוערות שסופג איאד אבו עביד מהקהל המקומי.
דקה 6
כרטיס אדום לנתניה! משה אוחיון שלח כדור קדימה לבומבה, שנאבק על הכדור עם עומר ורד. מאבק המרפקים הסתיים בנפילה של הרומני, שהיה האחרון בדרך לשער. השופט דניאל בר נתן לא היסס, שרק לעבירה ושלף את האדום למגן. החלטה גבולית שמשנה את המשחק.תחנונים לא יעזרו (דני מרון)

ורד סירב להשלים עם רוע הגזירה, ולאחר שתחנוניו לשופט וגם לקוון לא הועילו, הוא בעט בעצבים בדגל הקרן.
דקה 9
לאחר דקות של מחאות, המשחק המשיך: אוחיון בעט את הכדור החופשי, מצד שמאל לעבר השער, ברק לוי התעופף נהדר והדף.
דקה 17
בומבה קיבל כדור נהדר בצד השמאלי של הרחבה מרייכרט, השכיב את המגן שלו והרים למרכז הרחבה. ברק לוי ניסה להדוף את הכדור אך רק ליטף אותו לכיוון הראש של אוחיון, אך הקשר לא הצליח לנגוח לרשת.
דקה 27
התקפה נדירה של המארחים: מרגוליס קיבל את הכדור מחוץ לרחבה וניסה לבעוט, אך הבעיטה שלו לא הייתה קרובה למסגרת.
דקה 31
ניתן היה להניח שלאחר ההרחקה האדומים יסתערו על המגרש וינסו לכבוש, אולם הדבר לא קורה, ובמקביל נתניה בעיקר מתגוננת. מדובר במתכון מושלם למשחק משמים של שתי קבוצות שמרוב שהן לא כובשות הן מפתחות תסביכי שערים.


פירס צופה באלטמן (דני מרון)
דקה 34
התקפה נדירה אך נהדרת של נתניה. אבידור קיבל כדור בצד שמאל, היתל בשומר, חדר לרחבה והוציא מסירה יפה לרומאריו פירס, שבעט מעל השער.


משחק טוב שלו. אבידור (דני מרון)
דקה 45
פנדל לנתניה! קרן הורמה מצד ימין, איאד אבו עביד הפיל את מרגוליס ברחבה ובר נתן לא היסס, הצביע על הנקודה הלבנה ואף הוציא כרטיס צהוב למגן. גם השריקה הזו גבולית למדי.
דקה 45+1
0:1 לנתניה! רומאריו פירס בעט את הפנדל שמאלה, חתוכה זינק ימינה והמארחים עלו ליתרון למרות החיסרון המספרי.
פירס חוגג את השער (דני מרון)
דקה 46
המחצית השנייה יצאה לדרך. במהלך המחצית גיא לוי התראיין ואמר: "זו הייתה שערוריית שיפוט. הם קיבלו אדום ואנחנו קיבלנו פנדל".
דקה 48
משה אוחיון הרים לרחבה כדור חופשי מ-45 מטרים, אדי גוטליב חמק מאחורי כולם, כולל ברק לוי שיצא לא טוב, אך הכדור חמק החוצה.
דקה 55
מרגוליס השתחרר משמירה ובעט מהפינה השמאלית של הרחבה אך חתוכה קלט.


מרגוליס מול וינטרה (דני מרון)
דקה 58
הגנת הפועל ת"א התקשתה להרחיק כדור קרן, בארי בעט מהאוויר בתוך הרחבה והכדור חלף סנטימטרים מהקורה.
דקה 67
ורטה השתחרר מהשומר שלו באגף השמאלי והרים כדור מסוכן מאוד לתוך הרחבה – אף אחד לא הצליח לשלוח רגל והכדור המשיך לעבר קו החוץ הרחוק.
דקה 70
1:1! איזה שער ענק משום מקום! סיראז' נסאר בעט בעיטה חופשית מ-30 מטרים, הכדור עלה, ירד וברק לוי רק מישש אותו לפני שהוא פגש את החיבורים. שער נהדר.נסאר ורייכרט אחרי השער (דני מרון)
דקה 76
אדום להפועל ת"א! המגרש התרווח: אבו עביד הכשיל מאחור את אבידור, בר נתן לא היסס ושלף לו את הכרטיס הצהוב השני והאדום.
דקה 86
בארי השתחרר משמירה בצד שמאל ובעט לשער – חתוכה השתטח וקלט.

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ