תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

1:1 מאכזב לבית"ר ירושלים מול הפועל חיפה

1:1 מאכזב לבית"ר ירושלים מול הפועל חיפה
לאלה כבש ראשון בנגיחה מול המדורגת השלישית בטבלה, רוקאביציה איזן
בית"ר ירושלים שוב איכזבה כשסיימה ב-1:1 את משחק החוץ שלה נגד הפועל חיפה. חבורה של דראפיץ' לא הרשימה וחילצה נקודה בזכות שער של רוקאביצה בדקה ה-76, לאחר שמהראן לאלה (40) העלה את החיפאים ליתרון.
 
מחצית ראשונה לא התעלתה לרמה גבוהה והתנהלה בקצב בינוני. האירועים הבולטים ליד השער של אנטמן התרחשו לאחר שהגנת חיפה לא הצליחה להרחיק כראוי את הכדורים החופשיים של קלאודמיר. קפילוטו פעמיים היה קרוב לדחוק מקרוב, אבל נכשל ברגע האמת. התגובה של חניכיו של בן מרגי הגיעה בדקה ה-40: רוצ'ט הכניס כדור עומק נהדר לקוראץ', המונטנגרי בנגיעה הוריד ללאלה שנגח מקרוב פנימה. 0:1 להפועל חיפה.
 
את המחצית השנייה בית"ר פתחה חזק יותר, אבל לא הצליחה לייצר איומים משמעותיים על השער של הפועל חיפה. רק בדקה ה-76 רואדה מצא את רוקאביצה שהתגבר על קיאנסקאס ואנטמן וכבש את השוויון. בהמשך אצילי היה יכול להפוך את התוצאה אבל בעט לקורה. גם מגבו הגיע למצב בעיטה טוב, אך הכדור שלו הלך מעט החוצה.
 
בסיום רק 1:1 מאכזב עבור בית"ר שנשארת שלישית, אבל מפספסת הזדמנות להתקרב לשתי המובילות. מנגד, הפועל חיפה מאז מינויו של בן מרגי לא מפסידה משחק שלישי ברציפות ועולה למקום התשיעי בטבלה.

 

הרכבים

הפועל חיפה: ניב אנטמן; דור מלול, טאדאס קיאנסקאס, ברונו פיניירו, חיים מגרלשווילי (הורחק 90); יוסי דורה, אדריאן רוצ'ט, לירן סרדל (אלי אלבז 80); מהראן לאלה (חנן ממן 64), זרקו קוראץ', תומר סוויסה (אושרי רואש 71).

 

בית"ר ירושלים: בוריס קליימן; אלעד גבאי (דוד קלטינס 46), חסוס רואדה, ניסו קפילוטו, דושאן מאטוביץ'; קלאודמיר פריירה, דן איינבינדר (לידור כהן 46), פאבלו דה לוקאס; עומר אצילי, ניקיטה רוקאביצה, דובב גבאי (אורי מגבו 75).

 

מהלך המשחק: 

 

דקה 6
ניסיון ראשון במחשק שייך לחיפאים: רוצ'ט מכניס כדור עומק לכיוונו של לאלה שבועט חזק לפינה הרחוקה מ-16 מטרים, קליימן מאגרף את הכדור ומונע את הסכנה.
דקה 14
כדור חופשי של אצילי לא מורחק כראוי על ידי ההגנה, אבל קפילוטו לא מצליח להשתלט וההזדמנות של בית"ר מתבזבזת.
דקה 25
עוד הזדמנות לבית"ר: קלאודמיר מוצא בכדור חופשי את רואדה ברחבה שמעביר רוחב חזק, אנטמן הודף לגופו של קפילוטו והכדור יוצא החוצה.
דקה 40
0:1 להפועל חיפה - רוצ'ט מכניס כדור עומק חכם לכיוונו של קוראץ', המונטנגרי בנגיעה מוריד ללאלה שנוגח מקרוב לרשת של קליימן. 


הפועל חיפה חוגגת שער נפלא  (ערן לוף)
דקה 54
רוצ'ט בועט מ-25 מטרים, אבל כדור לא מסכן את קליימן והולך החוצה.
דקה 69
מאטוביץ' מכניס כדור לרחבה, אצילי בועט לשער אבל הכדור פוגע בשחקן ההגנה של הפועל חיפה ומורחק.


אצילי. משחק פושר שלו  (ערן לוף)
דקה 76
בית"ר משווה ל-1:1 - רואדה שולח כדור ארוך לעבר האוסטרלי שמתגבר על השמירה של קיאנסקאס ובועט לשער חשוף. אנטמן משום החליט לצאת כדי לעזור לבלם שלו ולא היה יכול להושיע.


רוקאביצה משווה  (ערן לוף)
דקה 80
הזדמנות גדולה לבית"ר: קלאודמיר עם בעיטה חופשית, אנטמן יוצא טוב והודף, אבל הכדור מגיע לאצילי שמדביק אותו לעמוד. 


אצילי. היה יכול לקנות את עולמו   (ערן לוף)
דקה 86
מגבו מנסה את מזלו מחוץ לרחבה, אך הכדור שלו שורק ליד הקורה.
דקה 90
מגרלשווילי מבצע עבירה שטותית ומורחק בצהוב שני.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ