"לא אחכה שיפטרו אותי, אני יכול לעזוב"

"לא אחכה שיפטרו אותי, אני יכול לעזוב"
ואן חאל, מנג'ר יונייטד רמז על עתידו אחרי ה-2:0 לסטוק. קאריק: "כולם אשמים"
לואי ואן חאל ומנצ'סטר יונייטד רשמו היום שפל חדש, כאשר הפסידו 2:0 בחוץ לסטוק. זה היה ההפסד הרביעי ברציפות של השדיים האדומים והמשחק השביעי בלא ניצחון. בעקבות כך, נקבע שיא שלילי חדש למועדון: 29 נקודות לאחר 18 משחקים - הכי מעט בהיסטוריה של היונייטד מאז נוסדה הפרמיירליג.
 
לואי ואן חאל, שנטש בזעם את מסיבת העיתונאים של הקבוצה לפני מספר ימים, נמצא תחת לחץ עצום, והוא עשוי לסיים את תפקידו במועדון בימים הקרובים. "אני לא צריך לחכות שיפטרו אותי, אני יכול לעשות את זה בעצמי", אמר המנג'ר ההולנדי בסיום המשחק והפתיע את העיתונאים.
 
 
"אני מנסה לעשות את כל מה שאני יכול, אך הלחץ הולך וגובר בכל משחק", אמר ההולנדי, כאשר הוא נשמע אובד עצות. "אני חייב להתמודד עם הלחץ. השחקנים צריכים לעשות זאת גם, הם חייבים לשחק טוב יותר. אנחנו חייבים לפתור את הבעיות שלנו, הלחץ הופך למשמעותי יותר ויותר".
 
ואן חאל. אובד עצות על הספסל (Gettyimages)
 
המנג'ר ההולנדי, כזכור, שאל את העיתונאים במסיבה האחרונה האם הם לא חושבים שמגיעה לו התנצלות, כעת הוא ניסה להסביר את דבריו: "המסר שלי כזה, התקשורת כותבת ואומרת דברים שלא קשורים למה שקורה במועדון. אני באופן אישי לא פגוע, אני רגיל לכך. מצבנו לא טוב, צריך להמתין ולראות מה יקרה". ואן חאל המשיך: "אני אדבר על כך עם אד וודרוד, לא עם התקשורת. לא תמיד המועדון הוא זה שמפטר את המאמן, אני יכול לעשות זאת בעצמי. אני קודם כל צריך לדבר עם ההנהלה והצוות המקצועי".
 
על כך שוויין רוני נותר על הספסל אמר ואן חאל: הלחץ מפריע לשחקנים לשחק כדורגל. אני תמיד אשאר נאמן להם, הם עובדים קשה וטוב מאוד במהלך האימונים".
 
הקשר הוותיק מייקל קאריק הוסיף: "תמיד קשה לשחק מול סטוק בחוץ. ספגנו שער מוקדם וזה הקשה עוד יותר. הגענו למצבים ולא הצלחנו לכבוש. אנחנו מרגישים נורא, אין לי מה להגיד. אנחנו לוקחים אחריות, זו זכות לשחק במנצ'סטר יונייטד. אני מסתכל על עצמי באופן אישי וחושב שאני צריך להשתפר. אפשר להאשים את כולם במועדון ללא יוצא מן הכלל. אנחנו חייבים לעבוד קשה ולצאת מהמצב הקשה הזה ביחד".
 
ואן חאל ורוני, הביאו את המועדון לשפל חדש (Gettyimages)
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ