תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מכבי חיפה תפתח במו"מ על ז'אורז'יניו

מכבי חיפה תפתח במו"מ על ז'אורז'יניו
צ'יזיק יפנה לראשי סכנין במטרה לצרף את הקשר. טוואטחה יישאר, דרינצ'יץ' שב להתאמן

מכבי חיפה סיימה את 2015 עם ניצחון 1:2 בדוחא על בני סכנין, וזכתה לשבוע שקט. הירוקים יארחו בעוד שמונה ימים בסמי עופר את המוליכה הפועל באר שבע לעיני אצטדיון מלא, והמרוץ אחר כרטיס פנוי נפתח הבוקר.

 

מעבר לב"ש, ישנה דריכות גבוהה במועדון לקראת שלושת המשחקים הקרובים שעשויים לקבוע לשבט או לחסד את המשך כל העונה. המשחקים הקרובים הם בסמי עופר נגד הפועל ב"ש, באצטדיון בלומפילד נגד מכבי ת"א ומשחק ביתי בגביע המדינה נגד בית"ר ירושלים.

 

 

שחקן בקבוצה אמר לאחר הניצחון בסכנין: "נגיע עם המון ביטחון נגד הפועל באר שבע וחובה להמשיך את ההתקדמות במשחקים הבאים. הדחה מהגביע תגרום לחלל ריק עד הסיום". מהמשחק נגד מכבי תל אביב ייעדר בשל כרטיסים צהובים המגן אוראל דגני.

 

עטר. כבש בסכנין ושיפר את מצב הרוח בחיפה (ערן לוף)

 

במקביל ממשיכה הקבוצה להתכונן לחלון ההעברות של ינואר. נכון לעכשיו כבר קיבלו אביחי ידין, איל משומר, שחר הירש ואלון תורג'מן הודעות לחפש מועדונים אחרים, כשגם באימונים הם לא ישתתפו בתרגולים הטקטיים מתוך כוונה שלא לפתוח "מחנה אימונים" לשחקנים המנודים מקצועית.

 

בנוסף לארבעה אמור נכון לעכשיו גם ניקולה דרינצ'יץ' לחפש לעצמו קבוצה חלופית כדי לפנות מקום לזר חלופי וייתכן ששני שחקנים נוספים יעזבו בהשאלה. המונטנגרי סיים לרצות עונש השעייה ושב לאימוני הקבוצה. גם הקשר קובי מויאל החלים מפציעה וחוזר להתאמן.

 

בנושא טאלב טוואטחה אין עכשיו מו"מ או מהלך מול הקבוצה האיטלקית פיורנטינה.  טוואטחה וסוכנו לא הציגו הצעות אחרות וכאמור האיטלקים לא מנהלים מו"מ לרכישת המגן. אם לא יקרה מהלך דרמטי מפתיע, טאלב טוואטחה יישאר עד סיום העונה בקבוצה.

 

טוואטחה חוגג בסכנין. אמור לסיים את העונה בירוק (ערן לוף)

 

רוני לוי רוצה את הברזילאי של בני סכנין ז'אורז'יניו והשיחות בין מנכ"ל מכבי חיפה איתמר צ'יזיק לראשי סכנין יפתחו כבר השבוע בהליך של כסף והעברת שני שחקנים ממכבי חיפה.

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ