תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

לאחר שהוכיח את נאמנותו למולדת, הגיע מסי לדובאי

לאחר שהוכיח את נאמנותו למולדת, הגיע מסי לדובאי
הפרעוש, שהצטלם עם חולצת ריבר, הגיע למפרץ והשתתף בחלוקת פרסים

פרשת היריקות והקללות שספג ליאו מסי מאוהדי ריבר פלייט מסרבת להירגע. כזכור, אוהדים אחדים של המיליונרים תפסו את הפרעוש בשדה התעופה של טוקיו, רגע לפני שברצלונה המריאה הביתה אחרי הזכייה בגביע העולם למועדונים.

 

אוהד ריבר ירק על מסי, שניסה בתגובה להכות אותו, אך נבלם בידי חבריו לקבוצה לואיס סוארס וחאבי מסצ'רנו כמו גם המאמן לואיס אנריקה שניסה להרגיע את הרוחות. 

 

מאז האירוע עוסקת ארגנטינה בשאלת הנאמנות של מסי: האם ליבו עדיין בארגנטינה, או שמא כל כולו בברצלונה. למרות שנשיא ריבר כינה את האוהד מטומטם הרשתות החברתיות חוגגות על הפרשה ולא מפסיקות לעקוץ את מסי.

 

 

מתברר כיום שלא היה מקום להתקפה על מסי. תמונה שרצה ברשת מראה שהפרעוש, שכבש את השער הראשון בגמר בו ניצחה בארסה 0:3, נכנס לאחר המשחק לחדר ההלבשה של ריבר, שוחח עם חלק מהשחקנים ואפילו הצטלם עם חולצת המועדון.

 

התמונה מהווה צפירת הרגעה בארגנטינה, וכעת הדיבורים במולדתו של הפרעוש הינם שהוא אמנם משחק בברצלונה והלב שלו שייך לקבוצה, אך הוא אינו מהיכן הגיע ולאן יחזור בעתיד.

 

בתוך כך, הגיע מסי לטקס גלוב סוקר אוורד שמתקיים בדובאי בזמן פגרת החורף של הליגה הספרדית. הכוכב הארגנטיני הגיע למדינת המפרץ בצוותא עם נשיא ברצלונה, ג'וספ מריה ברתומאו, שהילל אותו במסיבת העיתונאים הרשמית של האירוע והדגיש כי מדובר בשחקן הטוב בהיסטוריה.

 

מסי מגיע לדובאי (AFP)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ