תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דיווח: ז'וזה מוריניו לוטש עיניים לכיוון נבחרת אנגליה

ישאר לבסוף באנגליה? מוריניו | צילום: Gettyimages
הפורטוגלי מקווה לאמן את יונייטד, אך אם לא יעדיף להישאר בממלכה

בעוד כמה קבוצות גדולות כמו מנצ'סטר יונייטד וריאל מדריד הוזכרו כמועמדות להחתים את ז'וזה מוריניו, העיתון "סאנדיי פיפל" של המירור דיווח שהמיוחד זומם בכלל לאמן את נבחרת אנגליה אחרי יורו 2016, במידה שרוי הודג'סון לא ימשיך בתפקידו.

 

חברו של הפורטוגלי שהתראיין לעיתון סיפר כי הוא הודיע לסוכנו ז'ורז' מנדש על רצוונ לאמן את הנבחרת האנגלית אם יתאפשר לו לאחר הטורניר הגדול של הקיץ.

 

 

 

מוריניו מעדיף כמובן לאמן את מנצ'סטר יונייטד, אבל ההערכה באנגליה היא שאם הוא לא יקבל את הג'וב הוא ירצה להמשיך להתגורר באי הבריטי יחד עם אישתו מטילדה ושני ילדיו. אימון בזירת הנבחרות יקסום למיוחד, שכבר השיג את כל התארים האפשריים עם הקבוצות אותן אימן.

 

ההתאחדות האנגלית הבהירה לרוי הודג'סון בן ה-68 שאם הוא יצליח ביורו הקרוב היא עשויה להאריך את חוזהו עד למונדיאל 2018. רבים מאוהדי אנגליה סבורים שמוריניו יוכל להוציא מהכוכבים של אנגליה יותר מהודג'סון, שכזכור תחת הדרכתו אנגליה סיימה במקום האחרון בבית 4 במונדיאל 2014. בממלכה סבורים שאנגליה מצוידת כיום בכישרונות דוגמת הארי קיין, ראחים סטרלינג ואחרים, שתחת הדרכתו של מאמן מהשורה הראשונה דוגמת מוריניו יוכלו להצעיד את אנגליה להצלחות בעתיד.

 

דור העתיד של הנבחרת. סטרלינג, ברקלי, קיין ו-ורדי (gettyimages)

 

ההתאחדות האנגלית לא מסתפקת בפחות מרבע גמר היורו, ואי העפלה אליו תיחשב מבחינתה לכישלון של הודג'סון. סוגיה נוספת היא שהודג'סון יהיה קרוב לגיל 71 בזמן מונדיאל 2018, וקיים ספק אם בגילו המתקדם הוא יוכל להמשיך לתפקד ב-100%.

 

עוד טרם עלתה אופציית מוריניו, השמות שהוזכרו כמועמדים לרשת את הודג'סון הם שמותיהם של מאמנים אפורים למדי דוגמת אלן פארדיו, סאם אלרדייס וברנדן רוג'רס. הודג'סון מצדו כבר התבטא ואמר שהוא מעוניין להיפגש עם אנשי התאחדות ולדון עמם בצורה רצינית לגבי עתידו ועתיד אימון הנבחרת.

 

בכל זאת, הוא כבר לא צעיר. הודג'סון (gettyimages)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ