תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ברדה: "היכולת מול רעננה לא תספיק למכבי חיפה"

ברדה: "היכולת מול רעננה לא תספיק למכבי חיפה"
מליקסון לא ישחק בסמי עופר. שחקני ב"ש: "הדשא בטרנר הכי גרוע בארץ"

אחרי הניצחון אמש על הפועל רעננה, בהפועל באר שבע יכולים לנשום לרווחה עם עוד ניצחון שמשאיר את הקבוצה של ברק בכר בראש הטבלה עם פער של 3 נקודות ממכבי תל אביב.

 

הקשר מאור מליקסון, שנפגע אמש בברכו יעבור במהלך היומיים הקרובים בדיקת MRI לאבחון חומרת הפציעה כאשר ההערכות הן שמליקסון ייעדר מהמשחק נגד חיפה.

 

 

גם אתמול בסיום התלוננו שחקני באר שבע על המשטח באצטדיון טוטו טרנר ואחד מהם אמר: " זה הדשא הכי גרוע בארץ, אם יטפלו בו נעשה כאן הצגות הרבה יותר גדולות".

 

"במחצית הראשונה היינו רכים ולא מספיק אגרסיביים. במחצית עשינו התאמות פנימיות וכבר הצגנו את היכולת הרגילה שלנו", ניתח אליניב ברדה את המשחק ומיהר להדגיש, " היכולת הזאת לא תספיק מול חיפה, אנחנו צריכים לשחק יותר ממחצית אחת כדי לנצח".

 

על העובדה שטרם וקיבל הצעה לחוזה חדש למרות שהצדדים כמעט נפגשו בשבוע שעבר אמר ברדה: " אני סבלני, אמתין כמה שצריך".

 

לסיום התייחס קפטן באר שבע למפגש הקרוב מול מכבי חיפה בסמי עופר, משחק שיהיה לראשון עבור באר שבע באצטדיון החיפאי אחרי טראומת גמר הגביע בעונה שעברה (תבוסה של 6:2 מול מכבי תל אביב): "אני לא זוכר שום משחק ושום טראומה, מחקתי אותו מהזיכרון שלי", התלוצץ ברדה, "זה מגרש של כדורגל שיהיו בו שני קהלים מצוינים וחיפה מגיעה בתקופה טובה, יהיה משחק מעניין ומסקרן".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ