תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"רק אצלו שחקן שהאמין שיפתח, נשלח ליציע"

יוקאנוביץ'. אף אחד לא הזיל דמעה | צילום: דני מרון
שחקנים במכבי ת"א לא עצובים על לכתו של הסרבי, שמצדו עזב בחיוך מצויץ

סלבישה יוקאנוביץ' עזב הבוקר את ישראל בטיסה ללונדון וכבר בערב ידריך את קבוצתו החדשה פולהאם במשחק ליגה נגד רות'רהאם בקרייבן קוטג'. עזיבתו של הסרבי תקבלה בסיפוק על ידי רוב השחקנים ובעיקר על ידי אלו שהמאמן לא הכיר בכישוריהם

 

"לא כולם לא אהבו את ההתנהלות של יוקאנוביץ' ובעיקר את חוסר הוודאות והמתח בנושא ההרכב והסגל לכל משחק", אמר שחקן בקבוצה, "בכל מועדון מכובד השחקנים יודעים ערב המשחק מי משחק וזה נותן את השקט להכנה כי אין דבר כזה ששחקן שמאמין שהוא פותח נשלח מחדר ההלבשה ליציע או לקצה הספסל".

 

 

ובינתיים המאמן עצמו שמיעט לחייך או להפגין אמפטיות, אפילו במסיבת העיתונאים האחרונה שקיים כאן ביום ראשון, העלה ציוץ עדכני לטוויטר. הסרבי כתב: בדרכי ללונדון ודפק חיוך לקיר לקיר.

 

 

ובינתיים ממתינים בקריית שלום להכרזה על המאמן החדש. המנהל הספורטיבי ג'ורדי קרויף כבר החליט על האיש שיחליף את יוקאנוביץ' ועסוק בעריכת תיאומים מול הצוות המקצועי שיגיע עמו. במועדון עדיין סוערות הרוחות מהמהלך של מספר שחקנים שהעבירו מסרים לקרויף ולמנכ"ל מרטין ביין נגד המינוי של אלי גוטמן, מהלך שנותב גם אל הבעלים מיץ' גולדהאר.

 

המהלך של השחקנים עזר לטרפד את ניסיונו של קרויף להנחית את מאמן הנבחרת לשעבר בקריית שלום. גולדהאר וביין התבצרו בעמדתם כי צוות אימון ישראלי יחזיר את הקבוצה אחורה מבחינת התנהלות ויגביר את כוחם של קבוצות אוהדים משפיעים בתוך המתחם. "היה מי שנפגע מהמהלך של מספר שחקנים שהעבירו או שוחחו לכאורה עם המנכ"ל בעיקר והיו נגד גוטמן", אמר מקורב למועדון, "לשחקנים היה אסור להשמיע את קולם בנושא המאמן".

 

גוטמן. טירפדו אותו (ערן לוף)

 

שלושת המשחקים הקרובים נגד הפועל רעננה, מכבי חיפה ובגביע נגד רמת השרון יהיו מבחן למספר רב של שחקנים אצל קרויף והמאמן החדש לקראת חלון ההעברות בינואר. בקריית שלום יש הטוענים כי קרוייף והמאמן החדש כבר סיכמו על הגעתם של שניים או שלושה שחקנים זרים חדשים לעמדות החלוץ, הבלם וקשר/מגן.

 

מי שמתוכננים לעזוב הם דיאן ראדוניץ' וניקולה מיטרוביץ' כשגם מעמדו של נוסא איגיבור אינו יציב.

 

למרות הניצחון על קריית שמונה 0:5 הייתה ביקורת מקצועית גדולה על משחק ההגנה ובעיקר על יכולתו של הספרדי קרלוס גרסיה. המגן /קשר אבי ריקן מתאושש מפגיעה בברך במהלך אימון הקבוצה ורק בסוף השבוע יתברר אם יהיה בסגל נגד הפועל רעננה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ