תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

השמות הכי גדולים שפנויים בחלון ההעברות

השמות הכי גדולים שפנויים בחלון ההעברות
כוכבים מנוסים מחפשים בית, מי מהם עדיין לא גמר את הסוס? כל האופציות
לא נהוג שחלון ההעברות של ינואר מביא איתו בשורות גדולות מדי, אבל זה לא אומר שאין שמות מוכרים בשוק. כמות נכבדת של כוכבים שמחפשים בית חדש מציצה דרך החלון החורפי ויש מציאות לא רעות עבור מי שחיפש מציאות. 
 
אולי תחשבו שרבים מהם גמרו את הסוס, אבל מלבד תרומה מקצועית רבים מהם יהיו מבוקשים במטרה לייצר הכנסות ממכירת כרטיסים. רונאלדיניו הוא כמובן השם הגדול ביותר שנותר פנוי. שחקן השנה בעולם לשעבר (פעמיים) עזב את פלומיננזה ועדיין לא סגר חוזה בקבוצה חלופית. והוא לא היחיד. 
 
 
אופציות התקפיות נוספות אפשר למצוא בין השמות הבאים: דמיטריס סלפינגידיס, אומברטו סואסו, מורגן אמלפיטאנו, אדריאן קולונגה, ז'וליו באפטיסטה, עמנואל אדבאיור, לאנדרו דמיאו, גאורגיוס סמאראס וגם צ'יפריאן מאריקה. 
 

סמאראס, צריכים חלוץ גבוה ברחבה? (Gettyimages)
 
מי שמחפש קשרים מנוסים ישמח לדעת ששחקנים קווין-פרינס בואטנג, טיאגו גומש, מראט איזמאילוב, ווילסון פלאסיוס, אילסיניו, ג'רמיין ג'נאס וקארל מדג'אני פנויים. בגזרת ההגנה אפשר למצוא את ז'וזה בוסינגווה, נונו אנדרה, אורבי עמנואלסון, קווין קונסטנט, פאולאו ועמנואל אבואה. 
 
מי מהם עדיין שווה משהו? שאלה טובה. מה שבטוח הוא שיש שמות גדולים שעדיין לא תולים את הנעליים ועם ההצעה הנכונה יסכימו להגיע גם למקומות פחות צפויים. רמז לקבוצות ליגת העל? תחליטו בעצמכם.
 

אורבי עמנואלסון, מחפש בית (Gettyimages)
 

קווין-פרינס בואטנג, שומר על כושר במילאנו (Gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ