תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

לסטר סחטה בביתה 0:0 ממנצ'סטר סיטי

לסטר סחטה בביתה 0:0 ממנצ'סטר סיטי
השועלים נצמדו מחדש לארסנל, ג'יימי וארדי החמיץ מקרוב הפתעת ענק

לסטר סיטי יכולה הייתה לסיים את 2015 במקום הראשון בפרמיירליג, אבל סיימה ב-0:0 עם מנצ'סטר סיטי ותסתפק במאזן נקודות דומה לזה של המוליכה ארסנל. למרות התוצאה הסופית, צופי המשחק נהנהו ממשחק עם קצב טוב כאשר שתי הקבוצות ניסו להשיג הכרעה, אבל ללא הצלחה.

 

שתי הקבוצות פתחו את המשחק בצורה טובה וסיפקו כדורגל מהיר ומהנה לעין, אבל התקשו למצוא את הרשת. ראחים סטרלינג כמעט הכניע את קספר שמייכל בדקה ה-26 עם בעיטה מקרוב, אבל השוער הצליח להדוף את הכדור. 

 

 

ג'יימי וארדי צריך היה לכבוש בצד השני, אבל החמיץ ממצב קורץ ועם השריקה למחצית לוח התוצאות הראה 0:0. הסיטיזנס פתחו את המחצית השנייה בצורה טובה יותר, אבל בהמשך המשחק התאזן כאשר שתי הקבוצות ניסו להכריע את המשחק, אבל ללא הצלחה.

 

החבורה של רניירי נשארה במקום השני בגלל הפרש שערים נחות מהמוליכה ארסנל (38) בעוד שהאורחת, שבמאזנה 36 נקודות, החמיצה הזדמנות להיצמד לשתי המוליכות.

 

מהלך משחק:

 

דקה 20
המשחק התחיל עם קצב טוב, כאשר מנצ'סטר סיטי החזיקה טיפה יותר בכדור, אבל אף אחת מהקבוצות לא הצליחה לייצר איום משמעותי על יריבתה.
דקה 25
המקומיים ניסו לאיים על הסיטיזנס עם בעיטה מרחוק. ריאד מחרז שחרר בעיטה חזקה מכ-20 מטרים לכיוןן שערו של ג'ו הארט, אבל הכדור חלף מעל לשער.


בקארי סאניה מנסה להשתלט על הכדור (gettyimages)
דקה 26
מנצ'סטר סיטי הגיבה עם מצב משלה. ראחים סטרלינג נשאר לבד מול קספר שמייכל וכמעט הצליח לעלות את קבוצתו ליתרון, אבל השוער הצליח להדוף בקושי.
דקה 39
לסטר כמעט עלתה ל-0:1. טעות בהגנת הסיטי גרמה לכך שג'יימי וארדי נשאר לבד מול השוער, אבל החלוץ בעט חזק מדי.סטרלינג. כמעט כבש (gettyimages)
דקה 47
מנצ'סטר סיטי כמעט עלתה ליתרון בתחילת המחצית השנייה. קווין דה בריינה העביר כדור רוחב מצד ימין לכיוון סחריו אגוארו, שניסה לדחוק מקרוב את הכדור לרשת, אבל ללא הצלחה.
דקה 54
אנגולו קאנטה כמעט הכניע את הארט עם בעיטה מכ-16 מטרים, אבל הכדור חלף ליד הקורה.

פרננדיניו מניע את הכדור (gettyimages)

 

דקה 70
מנצ'סטר סיטי הייתה טובה יותר ושלטה בקצב של המשחק, אבל דווקא וארדי היה קרוב לכבוש את השער הראשון במשחק. החלוץ קיבל כדור בצד השמאלי של הרחבה, אבל בעט חלש מדי והארט קלט את הכדור.

 

דקה 76
כריסטיאן פוחס ניסה להכניע את הארט עם בעיטה, 20 מטרים ימנית משערו של הארט, אבל השוער היה עירני והדף.


וארדי בועט (gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ