תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"מוריניו סרב לריאל כדי לאותת ליונייטד"

מה הוא מתכנן? מוריניו | צילום: Gettyimages
דיווחים: המיוחד מטלטל את הקרקע שתחת ואן חאל. דה חאה יצטרף לבלאנקוס?

רצף הדיווחים האחרונים מאירופה יכולים ללמד מעט אודות העתיד להתרחש. על פי פרסומים בספרד, ז'וזה מוריניו העביר תשובה סופית ורשמית לריאל מדריד, לפיה הוא לא מעוניין לאמן את הקבוצה. כידוע, כסאו של מאמן הבלאנקוס, רפא בניטס, רחוק מלהיות יציב.

 

עיתון ה"סאן" הסביר כי דבר פרסום סירובו של מוריניו אינו מקרי. מטרת הפרסום היא לאותת זמינות למנצ'סטר יונייטד, שכידוע גם בה מעמדו של המאמן, לואי ואן חאל, אינו יציב. לפרשנות זו התווסף דיווח בו נכתב כי הפורטוגלי ומשפחתו מאושרים באנגליה, אין בכוונתם לעזוב את הממלכה והם ממתינים לשדים האדומים.

 

 

יתכן כי עם סדרת הדיווחים האחרונה מגביר המיוחד את הלחץ הפומבי כלפי היונייטד, תוך כדי שהוא מנסה להמשיך ללחוש על הלהבות מתחת לרגליו של ההולנדי, שנדמה שמעט שכחו בימים האחרונים.

 

 

עוד מציר אולד טראפורד – סנטיאגו ברנבאו: ה"מירור" פרסם שריאל מדריד תנסה להחתים את דוויד דה חאה בחלון ההעברות הקרוב. כזכור, העברתו של השוער לבלאנקוס לא יצאה לפועל במהלך הקיץ בשל עיכוב טכני, שגרם לך שהמהלך הושלם לאחר סגירת חלון ההעברות ולכן לא אושר.

 

לפי דיווחים שונים, השוער הצעיר והמוכשר אינו מרוצה באנגליה ומעוניין לשוב למולדתו, ופלורנטינו פרס לא מתכוון לוותר על ההזדמנות. יחד עם זאת, ה"טלגרף" בדק במדריד עצמה את הדיווחים וקיבל את התגובה הרשמית של הבלאנקוס: "ריאל מדריד לא תנסה להחתים את דה חאה בחלון ההעברות של ינואר. המועדון מתכוון להחתים אותו בקיץ לעונה הבאה".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ