תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רואדה מחוזר במכבי ת"א: "נשאר בבית"ר עד הקיץ"

רואדה מחוזר במכבי ת"א: "נשאר בבית"ר עד הקיץ"
דה לוקאס ופרדה לא בסגל לבני יהודה (שבת, 19:15) וצפויים לעזוב

בית"ר ירושלים מתכננת שינויים משמעותיים בסגל הקבוצה במהלך חודש ינואר. הנפילה ביכולת והירידה במוטיבציה במשחקים האחרונים הביאו את הבעלים אלי טביב והמאמן סלובודאן דראפיץ' לבחון שינויים בקבוצה ובעיקר לנוכח האכזבה הגדולה ממספר שחקנים מרכזיים.

 

הבלם חסוס רואדה קיים שיחה עם המאמן סלובודאן דראפיץ' ולא התאמן אך בקבוצה הבהירו כי לא ביקש לעזוב. הבוקר (שישי) הודיע הבלם באסיפת הקבוצה שנערכה לפני האימון המסכם לקראת המפגש עם בני יהודה (שבת, ישיר בספורט1 וב-HD החל מ-19:15): "אני לא מתכוון לעזוב, מה שפורסם לא נכון. אני רוצה להישאר כאן עד סוף העונה. טוב לי בישראל ובבית"ר. טוב לי פה עם השחקנים והצוות ואנחנו יחידה אחת, אני עומד לרשות כולם".

 

 

יחד עם זאת, לספורט1 נודע כי במכבי ת"א ניסו לרקום מהלך בו יעברו ניקולה מיטרוביץ' ודיאן ראדוניץ' לבית"ר ירושלים בתמורה לרואדה כאשר במקרה זה היה משוחרר גם פאבלו דה לוקאס. בשלב הזה אופציה זו ירדה מהפרק, אך רואדה עשוי להצטרף למכבי ת"א בעונה הבאה כאשר בשורותיה רוצים בלם שמכיר את הליגה וזה אמור להחליף את קרלוס גרסיה.

 


הוצע לבית"ר. ניקולה מיטרוביץ' (ערן לוף)

 

מי שכן עשוי לעזוב הוא הקשר דני פרדה. לנוכח האכזבה מהתנהגותו ויכולתו מאז הגיע למועדון בבירה ישחררו את פרדה אלא שכעת אין הצעות בעבורו. גם עתידו של פאבלו דה לוקאס לא ברור כאשר קיימת אפשרות שהקשר המאכזב ישוחרר עבור פיצוי לחוזהו. שני השחקנים לא נמצאים בסגל למשחק נגד הזהובים.

 


פרדה. בבית"ר מאוכזבים (אודי ציטיאט)

 

ההרכב המשוער: בוריס קליימן, אלעד גבאי, ניסו קפילוטו, חזוס רואדה, דושאן מאטוביץ', קלאודומיר פריירה, לירוי צעירי (דוד קלטינס), דן איינבינדר, עומר אצילי, דובב גבאי, ניקיטה רוקאביצה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ