תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"תענוג לאמן פה, מכבי צריכה חיזוק"

"תענוג לאמן פה, מכבי צריכה חיזוק"
פריירה נפרד. סילבס: "היינו שווים. לזהבי יש אחוזים של קליעה מהעונשין"

כן יוקאנוביץ', לא יוקאנוביץ', מכבי תל אביב החלה את 2016 עם 0:2 חלק על הפועל רעננה ושבה לפסגה לפחות באופן זמני. זה היה אולי פחות מרשים מה-0:5 על קריית שמונה, אבל הצהובים רשמו עוד "וי".

 

המאמן הזמני חאבי פריירה התייחס לתפקידו על הקווים: "פולהאם מחכה לי, אני חלק מהעסקה הזו. זה אתגר חדש עבורי. אני מאוד שמח פה וזה קצת עצוב, אבל זו לא החלטה שלי".

 

 

לגבי הקבוצה שעוזב אמר: "הקבוצה בצמיחה. אני חושב שאנחנו כרגע ב-50 אחוזים מהיכולת. זו קבוצה מדהימה, תענוג לאמן את השחקנים האלו". לגבי המשך המאבק אמר: "באר שבע זו קבוצה טובה אבל זה רק הסיבוב השני. מכבי תצטרך מספר שחקנים שיעזרו לערן זהבי וכדי להיות חזקים יותר. יש למכבי מנהל ספורטיבי מצוין שיודע מה לעשות".

 

כובש השער השני, אבי ריקן אמר: "כל משחק בליגה קשה. אנחנו שמחים עם הנקודות. שמח שנפל בחלקי לכבוש וגם שמח בשביל זהבי".

 

"יש פה מועדון טוב וחבר'ה מקצוענים. זה מחמאה למה שאנחנו עוברים", התייחס לחילופי המאמנים.

 


פריירה. ניצח ועזב (דני מרון)

 

על המשך המאבק הוסיף: "אנחנו מסתכלים רק על עצמנו. יש עוד הרבה מאוד משחקים, נצטרך לעשות את שלנו".

 

מנגד, מאמן הפועל רעננה, חיים סילבס ציין: "נתנו הכל, נלחמנו מול קבוצה מאוד חזקה. זו התוצאה. השתווינו אליהם אבל זה לא הספיק ליותר מהפסד".

 

המאמן המאוכזב הוסיף: "נתנו להם פייט אמיתי. ידענו דרך איפה אנחנו יכולים להגיע למצבים ועשינו טעות ושילמנו עליה. למכבי תל אביב לא היה קל. אנחנו משחקים מול קבוצות שהן בפערים אדירים. לזהבי יש אחוזים של קליעה מהעונשין. זה יומרני לחשוב שננצח את הקבוצות האלו".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ