תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

פטר בוש: מדבר עם עוד קבוצות, לא רק עם מכבי

ביין וקרויף. הוגשו המועמדים הסופיים | דני מרון
מאמן ויטסה התייחס לפגישה עם מרטין ביין וג'ורדי קרויף: "אחליט על עתידי בקרוב"

המנהל הספורטיבי של מכבי תל אביב, ג'ורדי קרויף, שוחח בסוף השבוע עם הבעלים מיץ' גולדהאר לאחר שיחות מקדימות שקיים עם המנכ"ל מרטיין ביין, והגיש לבעלים רשימה של שלושה מועמדים איתם קיימת הסכמה לאמן את מכבי תל אביב. מדובר בשני מאמנים זרים ובמאמן הלאומי לשעבר אלי גוטמן.

 

ההכרזה על המאמן שיחליף את סלבישה יוקאנוביץ' אמורה להתרחש בקרוב ואפשר שגולדהאר כבר החליט במי מהמועמדים שהציע המנהל הספורטיבי לבחור לאיש שיגיע השבוע לקריית שלום.

 

 

נכון לסוף השבוע קיימת התנגדות של גולדהאר וביין לפתוח את שערי מתחם האימונים בפני צוות אימון ישראלי. קרויף מאמין שמאמן ישראלי בכיר כמו אלי גוטמן המכיר את הכדורגל הישראלי ומחובר לרוב שחקני מכבי תל אביב הבולטים, עדיף במאבק על תואר האליפות מול מאמן זר וצוות אימון חדש שאינו מכיר את השחקנים ואת קבוצות הכדורגל.

 

בתקשורת ההולנדית פורסם היום ראשון עם פטר בוש, מנג'ר ויטסה ארנהיים שצולם במהלך פגישה בישראל עם קרויף וביין, בו אמר: "ויטסה ידעה שאני בישראל ועל הפגישה, אני מעדכן אותם. אני וראשי ויטסה סיכמנו שנשוחח בחורף ונחליט על עתידי. אני שנתיים וחצי בהולנד ונהנה, אבל יש לי רצונות ושאיפות לעשות את הצעד הבא ואני לא יודע אם זה יקרה עכשיו או בעונה הבאה. אני משוחח עם עוד קבוצות, לא רק עם מכבי ת"א".

 

בוש עם ביין וקרויף בסוף השבוע האחרון בתל אביב

 

בתקשורת הקרואטית פרסמו היום, במקרה או שלא, כי ג'ורדי קרויף מתלבט בין שני מאמנים קרואטים - הראשון הוא ניקו קובאץ' שהיה מועמד לרד בול זלצבורג ואיבד את המשרה לאוסקר גרסיה והשני הוא קרואטי גם כן, דראגן טלאיץ' שבעונה שעברה אימן בתאילנד. יש לציין כי מועמדותו של טלאיץ' נראית מופרכת ומבוססת על-פי הערכות בקרואטיה בלבד.

 

קובאץ'. הוא יהיה המאמן הבא? (Gettyimages)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ