פטר בוס מונה למאמן מכבי ת"א: "הרגע הנכון"

פטר בוס מונה למאמן מכבי ת"א: "הרגע הנכון"
ההולנדי מונה: "לא לחצו עליי, עוזב ברגע לא נוח, אבל זו ההחלטה"
יש יורש לסלבישה יוקאנוביץ'. אחרי לחשושים רבים הודיעה מכבי תל אביב בצוותא עם ויטסה ארנהיים כי המאמן פטר בוס עוזב את תפקידו וחתם לשנה וחצי בקריית שלום.


בוש, מצטרף למכבי מויטסה לאחר שאימן בארצו מאז שנת 2000 במדי אפלדורן,  דה חראפשאפ, הראקליס ופיינורד בה היה מנהל ספורטיבי לפני שחזר להראקליס וחתם בויטסה ב-2013.


באתר הרשמי של ויטסה ארנהיים שם דווח על העזיבה אמר המאמן: "מכבי תל אביב פנתה אליי מספר פעמים. הקשבתי לתוכניות שלהם והחלטתי לקבל את האתגר. עבדתי בוויטסה בהנאה רבה. המתקנים מצוינים והצוות מצוין".


בראיון קצר שנתן בראיון בטלוויזיה המקומית: "זו הזדמנות טובה מאוד. אני עוזב את ויטסה לא ברגע המתאים אולי, אך זו ההחלטה שקיבלתי"."זה היה הרגע הנכון לעזוב" (Gettyimages)


"מכבי ת"א לא לחצו עליי אם הייתי למחנה האימונים בספרד, הייתי מסיים אותו, אבל גם הייתי מקבל את ההחלטה לעזוב. מכבי ת"א פנו בעבר, אבל הגיע הרגע וכאשר הרגע הנכון הגיע – החלטתי כך".בוש. מאמן מוערך (הרשמי של ויטסה)


הבעלים מיץ' גולדהאר אמר לאתר הרשמי של המועדון: "זוהי החתמה מאוד משמעותית למכבי תל אביב וצעד חשוב בשעה שאנו ממשיכים לקדם ולפתח את המועדון ואת היכולות של הסגל. יש לנו עמדה ברורה לגבי המקצוענות הנדרשת במועדון מסוג זה על מנת שנוכל לממש את היעדים הספורטיביים שלנו ולמאמן יש תפקיד מרכזי בהצלחה שלנו. אנו באמת מאמינים כי המוניטין המשובח של פיטר והשקפתו על המשחק יוכיחו עצמם כמשמעותיים בתכניות העתידיות שלנו לקדם את המועדון ולהגשים את השאיפות שלנו".


ג'ורדי קרויף המנהל הספורטיבי הוסיף: "אנו מאושרים להחתים את פיטר בוס כמאמנה הראשי של מכבי ת"א. עקבתי אחר ההתקדמות של פיטר במשך שנים ארוכות והתרשמתי רבות מהעבודה שעשה, עובדה שהובילה אותנו לנסות ולהחתימו בכמה הזדמנויות שונות בעבר"."עמדה ברורה לגבי מקצוענות" (אודי ציטיאט)


מנכ"ל מכבי ת"א מרטין ביין הוסיף: "החתמתו של מאמן אירופי כה מוערך בדמותו של פיטר, אינה מהווה רק הישג גדול אלא גם עדות להתקדמות שעשתה מכבי בתקופה האחרונה".

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ