תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מכבי נתניה החתימה 3 שחקנים, הנבחן הרשים

עטר | צילום: דני מרון
אילן בוקרה, טיאגו וגומברג צורפו. אוסידון: "ההחתמות האלה הן לא סוף פסוק"
מכבי נתניה הודיעה על החתמת שלושה שחקנים כהמשך ליריית הפתיחה של חלון ההעברות החורפי. היהלומים צירפו את הקשר האחורי אילן בוקרה, הקשר ההתקפי הברזילאי טיאגו דוס סנטוס פריירה והמגן השמאלי גיא גומברג. 
 
הקשר האחורי היהודי אילן בוקרה חתם במכבי נתניה עד תום העונה עם אופציה לעונה נוספת. השחקן בן ה-22 נולד בצרפת ושיחק בקבוצות הילדים והנערים של פאריס סן ז'רמן. בקיץ 2012 חתם לשלוש שנים באייאקס ושיחק בקבוצת המילואים ותקופה כמושאל באביאן הצרפתית. הוא רשם גם הופעות בנבחרות הנוער של הולנד. 
 
 
טיאגו דוס סנטוס פריירה בן ה-28 (1.75 מ') כבש 10 שערים בשורות המועדון הקפריסאי באוטלו אתניו ב-27 משחקים בהם שותף במהלך העונה החולפת. גיא גומברג, שגדל בנוער של מכבי נתניה, שב למועדון מהפועל תל אביב. המגן הוחתם עד סוף השנה עם אופציה לשנה נוספת, לאחר שבשנה שעברה שיחק בשורות ראשון לציון בליגה הלאומית.
 
השחקנים שהוחתמו מצטרפים להחתמות הכוללות את איציק כהן, החלוץ מבית"ר ירושלים שסגר במועדון ל–3.5 עונות, וקשרה של הפועל רעננה סער בנבנישתי, שהושאל למועדון עד סוף השנה.
 
מעבר לכך נמסר מנתניה כי הנבחן היהודי–אמריקני ארון שוינפלד מותיר רושם מצוין. החלוץ המרכזי סיים חוזה בן שלוש שנים בקולומבוס קרו, שהגיעה לפני כחודש לגמר ה–MLS. ארון בן ה-25 מתנשא לגובה 1.94 מ'.  
 
"כפי שהתחייבנו, אנחנו פועלים כעת למצוא את השחקנים החסרים לנו על מנת לאזן את הסגל", מסר יושב הראש דורון אוסידון. "5 ההחתמות הללו הן לא סוף פסוק ואני מאמין שעד סיום החלון נמשיך לעשות הכל כדי לחזק את הקבוצה. אני מאמין ומקווה שהשחקנים שהגיעו למועדון על פי רשימת הדרישות של המאמן תאפשר לנו לסיים את העונה בליגת העל".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ