תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

פניני: נלחמנו כאריות. זו הרוח של מכבי ת"א

פניני | צילום: אודי ציטיאט
הצהובים נחלצו מפיגור 14 בדרך לחצי הגמר. אוהדי חיפה קיללו את מזרחי
"המשחק יכול ללכת לפה ולפה. היה להם מומנטום ברבע הרביעי ולא כל קבוצה יכולה לצאת מזה", הזכיר גיא פניני אחרי שמכבי תל אביב הצליחה לחזור מפיגור של 14 נקודות ל-70:73 על מכבי חיפה ועלתה לחצי גמר הגביע. "ראיתי שאין לנו אוויר, אבל נלחמנו כמו אריות. זו הרוח של מכבי, להילחם עד הסוף".
 
"אנחנו עדיין יכולים לזכות ב-3 תארים", המשיך פניני. "גביע זה לא הליגה, אי אפשר לתקן. היה לחץ ועצבים, כאן נמדדת קבוצה עם אופי. לא קל בלחץ בפיגור כזה להמשיך עד הסוף. במינוס 14 חמש דקות לסוף אתה לא פייבוריט. לא צריך ללכת למקומות שליליים. אבי אבן בא אליי ואמר לי 'תרים את הראש', זה הכוח של קבוצה".
 
 
טיילור רוצ'סטי אמר בסיום: "אני שמח שהזריקה נכנסה. הראינו הרבה אופי, אני שמח שקלעתי ברגע הנכון ושהסטפ-בק שלי עובד טוב. האמנו אחד בשני ועשינו קאמבק מדהים. ידענו יהיה משחק קשה ומשחק קשה מנצחים בזריקות קשות. היה מאמץ קבוצתי אדיר". 
 
על הפיגור הגדול הוסיף רוצ'סטי, שקלע שלשה גדולה ארבע מאיות מהבאזר האחרון: "האמנו ועשינו ניצחון ענק. כל משחק חשוב. אנחנו בכושר טוב ואנחנו רוצים לשחק כדורסל טוב יותר ובעיקר להמשיך את המומנטום".
 
בסיום המשחק קיללו קומץ מאוהדי מכבי חיפה את יושב ראש מכבי תל אביב שמעון מזרחי, וקראו לעברו: "שמעון מזרחי תתאבד כבר". מאמן הירוקים רמי הדר סיכם: "היינו צריכים לנצח. השחקנים מאוד שפופים כרגע וצריך להרים אותם. אין לי טענות לדיברתולומיאו, הייתה סיטואציה בעייתית בזריקה של רוצ'סטי".
 

סמית', הוביל את הקאמבק (אודי ציטיאט) 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ