תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הוד השרון: 0:1 לכפ"ס על בית"ר בבכורה של מימר

הוד השרון: 0:1 לכפ"ס על בית"ר בבכורה של מימר
רן יצחק הבקיע בדקה ה-39, הירוקים חזרו לחייך עם עליה מעל לקו האדום

איזה פספוס: באחד ממשחקיה החלשים ביותר העונה, בית"ר ירושלים התרחקה מצמד המובילות עם הפסד 1:0 אצל הפועל כפר סבא. המארחת מצדה יצאה לדרך חדשה עם ניצחון לאחר חודש וחצי (6 משחקים), לאחר ששרון מימר ניצח במשחק הבכורה שלו והעלה את הקבוצה מעל הקו האדום.

 

מימר חוגג עם שחקניו (דני מרון)

 

כאמור, הניצחון בהחלט הגיע לירוקים. מהרגע הראשון הם עלו למשחק ללא רגשי נחיתות, תקפו, הגיעו להזדמנויות וכבשו את השער הראשון בדקה ה-39, כאשר רן יצחק סיים התקפה מסודרת בצורה תכליתית מתוך הרחבה.

 

 

דראפיץ', שהבין במחצית כמה הקבוצה שלו נראית רע, ערך חילוף כפול והוציא לראשונה העונה את דושאן מאטוביץ' וגם את נס זמיר, שבאופן נדיר פתח בהרכב אך היה חלש מאוד. למרות החילוף הכפול הכדורגל שהופגן על ידי הצהובים היה חלש, והמקומיים המשיכו לתקוף והיו קרובים לכיבוש נוסף, אך יאניס פאפאדולופוס ספג צהוב שני שטותי במיוחד וכרטיס אדום.

 

טביב לוגם ממשקה חם במקום אותו הוא מכיר טוב (עידן סלם)

 

שני המאמנים לפני המשחק (דני מרון)

 

מי שחשב שהצהובים יינצלו את היתרון המספרי התבדה: הקבוצה של מימר נסוגה אחורה והגנה היטב, והחניכים של דראפיץ' לא הצליחו לסכן את השער. מדי פעם הם בעטו מרחוק אך במרבית המקרים הכדורים פשוט טסו לשמיים. בדקה ה-95 אלעד גבאי היה קרוב להשוות, אך הבעיטה המסוכנת שלו מתוך הרחבה, שכבר הכניעה את אוהד כהן, נבלמה על ידי עמיר נוסבאום. 0:1 צודק לכפר סבא בסיום.

 

שני הקהלים (עידן סלם)

(דני מרון)

 

מהלך המשחק:

 

דקה 1
המשחק התחיל עם כרטיס צהוב תוך פחות מדקה: פאפאדופולוס ביצע עבירה קשה והשופט אורן סימיניאן ביקש להרגיע מיד את הרוחות עם כרטיס צהוב.
דקה 5
הזדמנות טובה לכפ"ס. איבוד כדור שלומיאלי של רואדה בחצי המגרש של בית"ר, הירוקים עטו על המציאה ורן יצחק קיבל את הכדור בעמדה קדמית. החלוץ סידר לעצמו מצב טוב ובעט לשער, אך קליימן ירד לקרקע וקלט.


בית"ר לא מרוכזת. קלאודימיר (עידן סלם)
דקה 11
עוד הזדמנות לכפ"ס, ושוב זה רן יצחק שבעט מרחוק. קליימן לא הסתדר עם הכדור מה שהפך את ההזדמנות לעוד יותר מסוכנת, אך לבסוף השוער תפס.
דקה 15
הזדמנות ראשונה לבית"ר. רוקביצה קיבל את הכדור בצד השמאלי של הרחבה וניסה לבעוט בצורה מתוחכמת, אך הכדור נחת על גג השער.
דקה 17
לופס קלט את קליימן מחוץ לשער ומקו מחצית המגרש ניסה את כוחו – הבעיטה שלו הייתה רחוקה מאוד מהשער.


ניסיון הפתעה. לופס (עידן סלם)
דקה 35
עומר אצילי לקח בעיטה חופשית מצד ימין, מרחק של 20 מטרים מהשער: הכדור שלו טס לכיוון השער אך הרעיד רק את הרשת החיצונית. זה היה קרוב.


מנסה. אצילי (עידן סלם)
דקה 39
0:1 לכפר סבא!! דווקא אחרי שהירוקים נרגעו מעט הם הצליחו לכבוש. עומר פדידה קיבל את הכדור בצד ימין במהלך התקפה מסודרת, הקשר העביר כדור רוחב למרכז הרחבה שם ניצב רן יצחק, שממרחק של שמונה מטרים בעט לרשת מתחת לקליימן שמעט חלם.


שמחה גדולה (דני מרון)
דקה 44
עוד התקפה מסוכנת לכפר סבא. הפעם פדידה קיבל כדור בתוך הרחבה במצב טוב אך הוא התמהמה ונסגר טוב. הקשר לא וויתר וניסה לסדר לעצמו עמדת בעיטה אך לבסוף הכדור הורחק. עם קצת יותר ריכוז כפ"ס הייתה כובשת את השני!
דקה 45
עוד הזדמנות לכפר סבא! לופס הריץ התקפה מתפרצת מול הגנה דלילה, והצליח למסור מסירה נהדרת לרן יצחק בין שני שחקנים. החלוץ קיבל את הכדור לבד מול קליימן מזווית טיפה קשה, והשוער הצליח להדוף את הבעיטה שלו. בית"ר יורדת למחצית בפיגור מינימלי בהחלט והיא תצטרך לשנות את הגישה ואולי אף להחליף שחקן או שניים בשביל להיכנס למשחק.נמצא בכל מקום במגרש. לופס (עדי אבישי)

 

דקה 46
דראפיץ' ערך חילוף כפול במחצית: אורי מגבו ולידור כהן נכנסו במקום דושאן מאטוביץ' ונס זמיר, שהיה חלש מאוד. זו הפעם הראשונה שהסרבי לא משלים 90 דקות העונה.
דקה 49
אדום לכפר סבא! כדור מסוכן הוגבה לתוך הרחבה של בית"ר מצד ימין, ודווקא פאפאדופולוס, שלא הצליח להגיע עם הראש, שלח את ידו בכוונה והסיט את הכדור. לשופט סימיניאן לא הייתה ברירה אלא להוציא לו את הצהוב השני והאדום. המשחק צפוי להשתנות לחלוטין.


אדום שטותי. פאפאדופולוס (עידן סלם)
דקה 55
הזדמנות טובה מאוד לבית"ר: הגנת כפ"ס לא הצליחה להרחיק כדור מתוך הרחבה שלבסוף הגיע לרואדה, שמהפינה השמאלית בעט כדור מסובב שחלף סנטימטרים מהקורה. זה היה קרוב.
דקה 66
לידור כהן ניסה לבעוט מחוץ לרחבה אך הכדור שלו הלך לשמיים. למרות היתרון המספרי בית"ר מפגינה משחק אנמי.
דקה 77
חוסר הסבלנות ממשיכה לדבר בבית"ר: הפעם היה תורו של קלאודימיר לבעוט מחוץ לרחבה, ספק גדול אם הכדור נשאר בתחומי האצטדיון.
דקה 80
כשהוא לבדו בהתקפה, רן יצחק ניסה לבעוט ממרחק אך הוא לא היה קרוב לכבוש.
דקה 88
לידור כהן היה זה שניסה הפעם לבעוט מחוץ לרחבה, הבעיטה השטוחה שלו נעצרה על ידי אוהד כהן.
דקה 90+5
איזו הזדמנות לאלעד גבאי! המגן קיבל את הכדור ברחבה, וממרחק של מטרים ספורים לא הצליח לכבוש. הכדור שב אליו והוא שחרר פצצה, אך נוסבאום הצליח לחלץ מהקו. וואו.

 

הרכבים

הפועל כפר סבא: אוהד כהן; עמיר נוסבאום, דינו שקוורץ, טל בנש, אורי שטרית; בן כוואז (סהר בראון 82), הוגו לופס (לירן ז'אן 69), עומר פדידה (סמי אליקים 78); מאוויס צ'יבוטה, יאניס פאפאדופולוס, רן יצחק. 
 
בית"ר ירושלים: בוריס קליימן; אלעד גבאי, חסוס רואדה, דניאל אסקלינג, דושאן מאטוביץ' (אורי מגבו 46); דויד קלטינס, קלאודמיר פריירה, לירוי צעירי, נס זמיר (לידור כהן 46), עומר אצילי; ניקיטה רוקאביציה.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ