בשבת: ניסיון לקבוע את הקרטריון ב-10,000 מ'

בשבת: ניסיון לקבוע את הקרטריון ב-10,000 מ' טדסה בביקור הקודם בארץ. יימשוך גם הפעם לשיא ישראל? | צילום: טיבור ייגר, איגוד האתלטיקה
שלושת הרצים הבכירים שלנו יתייצבו לתחרות הזמנה במטרה להגיע לריו 2016
בשבת הקרובה תתקיים באצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף תחרות הזמנה מסורתית ב-10,000 מטר. בתחרות ישתתפו בכירי הרצים בישראל שעושים עדיין במחנה אימון באתיופיה וצפויים לנחות בארץ רק ביום רביעי. המטרה הברורה והמוצהרת הנה קביעת הקריטריון האולימפי לריו 2016.


על קו הזינוק יתייצבו שיאן ישראל איימרו עלמיה (28:09.42 דקות), השיאן הקודם טסמה מוגס (28:12.87 דקות) ודמקה טשאלה שיאן ישראל לגילאי 22 שינסו להשיג את הקריטריון שעומד על 28:00.00 דקות.


כמו כן, ישתתפו גם ימר גטהון שירוץ לקבלת הערכת יכולת ראשונה לקראת המשך העונה, מספר אתלטים מהסמטה דרום ת"א (דניאל מולושט, ג'מאל עבדלמג'יד, טדי קיפלמריאם, גודדו בלאצ'ו, גטו אדמסאו, שמואל אבוהאיי) וצגאי טדסה האתיופי שאמור למשוך את הרצים לתוצאת היעד.


זוהר זימרו, מאמנם של עלמיה ואמרה סיפר כי חניכיו השקיעו את כל כולם באימונים על מנת להשיג את המטרה הרצויה: "הייתי אתם תקופה מסוימת במחנה האימון וראיתי את העבודה שלהם. הם עובדים יפה ועושים הכל כדי להשיג את היעד אותו הצבנו".

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • טרה פנה
    0
    סנטה קולומה
    0
    Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ