אוסידון שוקל להתפטר מנתניה: "מתנצל על ההדחה"

אוסידון שוקל להתפטר מנתניה: "מתנצל על ההדחה" מפלס הלחץ בנתניה עולה | צילום: דניאל סטרבורבדיס
האוהדים קיללו את היו"ר אחרי ההדחה מהגביע, אזל הכסף למשכורות בינואר
מכבי נתניה ממשיכה בצניחה החופשית שלה ולא בטוח שהמצנח ייפתח. אחרי שהצהובים-שחורים נזרקו מגביע על ידי נס ציונה מליגה א', עשרות אוהדים חיכו בחוץ ליושב הראש דורון אוסידון, חסמו את יציאתו מהאיצטדיון והשמיעו לעברו קללות עסיסיות. בעקבות המצב והאירועים שוקל היו"ר לעזוב.  
 
 
וזו אפילו לא הבעיה הגדולה שעומדת בפני היהלומים. נתניה תקועה עמוק בבוץ מבחינה כלכלית ונכון לעכשיו במועדון לא יודעים מהיכן יביאו את המימון למשכורות חודש ינואר. אנשי עסקים וחברי דירקטוריון מגייסים כסף, שאמור להיכנס לקופה בימים הקרובים. בינתיים, עדיין לא מונה מאמן מחליף במקומו של ראובן עטר שפוטר בתחילת השבוע.
 
מכבי נתניה לא הצליחה למצוא את הרשת במשך 90 דקות ובתוספת הזמן נענשה בגדול. יותם פנסו הכניע בנגיחה את ברק לוי ושלח את נציגת ליגה א' לסיבוב ט' על חשבון היהלומים וגיא צרפתי, שעמד על הקווים. כשכל זה קורה ביום בו כוכב העבר עודד מכנס פורש מהדירקטוריון, נראה שהצהובים-שחורים מתקשים להרים את הראש מעל המים.
 
"אני רוצה ראשית להתנצל בפני האוהדים על ההדחה בשלב כל כך מוקדם של הגביע", מסר דורון אוסידון בהודעה לתקשורת. "הנהלת המועדון תמשיך לפעול ככל יכולותיה הכלכליות, על מנת לחזק את הקבוצה להמשך המשחקים הקריטיים להישרדותנו בליגת העל. בכדי למלא את האיצטדיון במשחק הבית הקרוב נגד בני יהודה, החלטנו לאפשר לכל המשפחה - הורים וילדים, בהצגת תעודת זהות, לרכוש כרטיס למשחק ב-50 שקלים לכל המשפחה. אני קורא לאוהדים של מכבי נתניה לבוא ולהפגין תמיכה בכדי לעזור למועדון לחזור לדרך המלך. רק ביחד נוכל לעבור את התקופה הקשה הזאת".
 

עוד מכה לנתניה (דניאל סטרבורבדיס)
 

ומגיע כל הכבוד לנס ציונה (דניאל סטרבורבדיס)
 

גיא צרפתי, הפעם הוא עמד על הקווים (דניאל סטרבורבדיס)
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ