תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בית"ר מתרחקת מעזרא אך מתקרבת לעידן ורד

בית"ר מתרחקת מעזרא אך מתקרבת לעידן ורד
בן בסט וביטון לא יגיעו: "לא טובים יותר מגבאי". רואדה עשוי להיות כשיר

בית"ר ירושלים תפגוש ב-20:50  את מכבי חיפה בסיבוב ח' כאשר נראה שלא רק גביע המדינה מונח על כף המאזניים.

 

הקבוצה מהבירה נכנסת לחודש מאסיבי מאוד בו תפגוש מלבד מכבי חיפה את סכנין, הפועל באר שבע ומכבי תל אביב מה שאומר שהפסד נוסף עלול ליצור כדור שלג שיהיה קשה לעצור.

 

 

מלבד המשחק בבית"ר ממשיכים לעסוק בעניין הרכש. כפי שפורסם לראשונה בספורט1, אלי טביב היה רוצה לראות את חן עזרא במדים הירושלמים, אך כעת רוני לוי מסרב לשחרר אותו בעקבות הסגל הקצר של הקבוצה מהכרמל. האופציה השנייה בעמדה זו הוא עידן ורד כאשר בין הצדדים מתנהל מו"מ.

 

שחקן נוסף שהוצע למועדון הוא חנן ממן שפנה לגורם בקבוצה על מנת שיחזיר אותו לבית וגן, אך כרגע טביב לא מתלהב מהאפשרות הזו.

 


טביב. ינחית חלוץ זר (דני מרון)

 

שחקן אחד שכנראה יצורף בכל מקרה הוא חלוץ זר שכבר נמצא במו"מ עם טביב, הבעלים הירושלמים המצא במו"מ עם מספר שחקנים כאשר החלוץ איתו יסכם ינחת בקבוצה.

 

עדן בן בסט ודודו ביטון נמצאים בעדיפות נמוכה כאשר גורם בקבוצה הסביר: "הם לא יותר טובים מגבאי ורוקביציה כך שאנחנו מחפשים סוג אחר של שחקנים כרגע".

 


רוקביציה חוגג בסמי עופר. הפעם הוא בספק (ערן לוף)

 

במישור המקצועי, השחקנים לא מגיעים במצב אידיאלי כאשר מאז בין המשחק בכפר סבא למשחק בחיפה הם למעשה ערכו אימון אחד בלבד בנוסף לאימון שחרור.

 

חסוס רואדה שהיה בספק נבדק אצל רופא הקבוצה שאישר לו ליטול חלק במשחק, כאשר גם ניקיטה רוקביציה שאינו כשיר ב-100 האחוזים יהיה בסגל.  לעומתם, לירוי צעירי סובל מרגישות בשריר התאומים ולא יהיה בסגל.

 

גורם בקבוצה הוסיף: "חוסר ההכנה לעונה הזו נותן את אותותיו ברגע שמתחיל עומס וזו הסיבה לפציעות הרבות שקיימות אצלנו עכשיו". בשורה נוספת היא חזרתו הצפויה לסגל של פאבלו דה לוקאס, זאת בעקבות הסגל הקצר.

 

הרכב משוער: בוריס קליימן, אלעד גבאי, חסוס רואדה, ניסו קפילוטו, דושאן מאטוביץ', קלאודימיר פריירה, דוד קלטינס, דן איינבינדר, עומר אצילי, לידור כהן (ניקיטה רוקביציה) דובב גבאי.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ