תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

טביב הבטיח לדראפיץ' חיזוק: זר וישראלי יגיעו

שחקני בית\ר ירושלים | צילום: ערן לוף
אכזבה גדולה בבית"ר לאחר ההדחה מהגביע. עידן ורד ורוג'רס קולה על הכוונת
אכזבה ענקית בבית"ר ירושלים בעקבות ההדחה מגביע המדינה, תואר שבמועדון האמינו שניתן לזכות בו העונה. הבעלים אלי טביב שוחח עם המאמן סלובודן דראפיץ', עודד אותו וביקש שיעשה הכל כדי שהקבוצה תמשיך לגלות יכולת טובה ותסיים את העונה במקום השלישי, שמבטיח השתתפות במפעל אירופאי.
 
"כואב להיות מודחים בשלב הגביע הראשון, וכך זה במפעל הזה", הגיב המאמן סלובודאן דראפיץ'. "לא ניתן לתחושות שליליות לפגוע ולהרוס מה שנעשה כאן. אנחנו במבחן אופי להמשך העונה הטובה בליגה".
 
 
טביב הבטיח לחזק את הקבוצה בחלון ההעברות של ינואר ולצרף שחקן זר וישראלי נוספים. בימים הקרובים יוחלט אם להביא את חלוץ קריית שמונה בעונה שעברה רוג'רס קולה או זר אחר שהומלץ לקבוצה. כמו כן, במועדון ממתינים לתשובה של עידן ורד לגבי הצטרפותו אם יעזוב את הכוכב האדום בלגרד.
 

לא עברו את המשוכה בירוק (ערן לוף)
 
לבית"ר ירושלים מצפים שלושה משחקים לא פשוטים בניסיון לשמור על המקום השלישי בטבלה. במחזור הקרוב נגד בני סכנין מצפה לה משחק רדיוס עם קהל באיצטדיון המושבה בפתח תקוה, לאחר מכן משחק חוץ אצל המוליכה הפועל באר שבע ולאחר מכן באיצטדיון טדי נגד מכבי תל אביב.
 
הבלם ניסו קפילוטו, שאיבד בשבועות האחרונים את מקומו בהרכב לדניאל אסקלינג, אמור לשוחח פעם נוספת עם דראפיץ' כדי לבדוק את הכוונות כלפיו, בעיקר כשגם טל כחילה שב לרוטציה. במועדון לא פסלו אפשרות שקפילוטו יבקש לעזוב. נכון לעכשיו, אין שינוי בכוונה לשחרר את הקשר הספרדי פאבלו דה לוקאס ואת דני פרדה.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ