ליאור אליהו חתם ל-3 שנים נוספות בהפועל ירושלים

ליאור אליהו חתם ל-3 שנים נוספות בהפועל ירושלים אליהו. נשאר אדום | צילום: דני מרון
הפורוורד ימשיך בירושלים: "אסיים כאן את הקריירה". אלון: "כאן כדי להישאר"
ליאור אליהו נשאר אדום אחרי שחתם לשלוש שנים נוספות בהפועל ירושלים, ובכך שם סוף לדיווחים לפיהם הוא עשוי לחזור למכבי ת"א בקיץ הקרוב.


בקיץ 2013 נחתך אליהו ממכבי ת"א, וכאשר החלה העונה עדיין היה ללא קבוצה. לאחר משא ומתן ארוך, בנובמבר 2013 חתם לשנתיים וחצי במדי הפועל ירושלים, התקשרות שנראה כי עשתה ועושה טוב לשני הצדדים.


"אין שמח ומאושר ממני להישאר בהפועל", אמר אליהו לאחר החתימה. "אני אסיים כאן את הקריירה וזו הרגשה מדהימה. בשנתיים וחצי האחרונות התחברתי בצורה מושלמת לאוהדים ולמועדון ואני חושב שכולם רואים את זה על המגרש".


"אני נהנה מכל רגע כאן ומוכן לאתגרים שעוד עומדים בפנינו", הוסיף אליהו. "אני רוצה בהזדמנות הזו להודות לבעלים אורי אלון, לאיל חומסקי, לכל המערכת וכמובן לקהל המדהים שלנו על הבעת האמון. אני מאמין שהאליפות ההיסטורית היא רק ההתחלה. יאללה הפועל!".אליהו. "אין מאושר ממני" (דני מרון)אליהו חותם על החוזה החדש (באדיבות הפועל ירושלים)


הפורוורד הוביל בעונה שעברה, הראשונה המלאה שלו בבירה, את האדומים לאליפות ראשונה והיסטורית תוך שהוא מוכתר לשחקן העונה כשהוא מעמיד ממוצעים של 13.2 נקודות, 6.5 ריבאונדים ו-4.0 אסיסטים.


כאשר החוזה שלו עומד להסתיים בסוף העונה, ועל רקע דיווחים כי הצהובים מתכננים לנסות להשיבו בקיץ, הגיעה ההודעה לפיה הוא ממשיך בשורות האלופה. והיא הגיעה בצורה האהובה ביותר על הבעלים אורי אלון – ברשתות החברתיות.


אלון פרסם בדף הפייסבוק שלו תמונה של אליהו בצירוף הכיתוב הקצר: "ה-MVP כאן כדי להישאר. הישראלי הדומיננטי והמצטיין בליגה נשאר באלופה לעוד שלוש שנים".


The MVP is here to stay הישראלי הדומיננטי והמצטיין בליגה נשאר באלופה לעוד שלוש שנים

Posted by Ori Allon on Thursday, January 14, 2016

לאחר חתימתו של גל מקל במכבי ת"א, ועל רקע הדיווחים על ההתעניינות גם באליהו, הבעלים האדום כתב השבוע בטוויטר: "תפסיקו לחיות בעבר – זה אולי עבד אז, אבל מדובר בעידן חדש. תתרגלו לזה". עכשיו נראה כי ידע קצת יותר מאשר גילה כאשר כתב זאת. בכל מקרה, מדובר בהישג משמעותי לפרויקט של אלון בבירה. הזמן יגיד כמה פירות נוספים (אם בכלל) יניב ממנו.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ