תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בוס: "יהיה מאבק מול ב"ש עד סיום העונה"

בוס. מאבק האליפות רחוק מסיום | צילום: מכבי תל אביב - האתר הרשמי
מכבי ת"א סיימה את ההכנות למשחק מול עכו. ריקן: "לא כולם הסתדרו עם יוקאנוביץ'"
מכבי תל אביב סיימה את הכנותיה למשחק החוץ מול הפועל עכו מחר (שני, 20:00) בידיעה כי הפסד משמעותו יהיה פער של ארבע נקודות מהמוליכה הפועל ב"ש.
 
פטר בוס התייצב למסיבת העיתונאים לצד הקשר אבי ריקן, והמאמן אמר בפתח דבריו לקראת היריבה הצפונית: "ננסה להניע כדור מהפתיחה וליצור מרווחים. המאבק עם הפועל באר שבע יהיה צמוד עד סוף העונה, התואר לא יוכרע מחר", התייחס בנוסף להפרש מהראשונה בטבלה.
 
 
"ראיתי כבר את כל השחקנים ויש לי דעה ברורה לגבי כל אחד. אני לא פה הרבה זמן אבל הרושם שלי טוב מאוד על ישראל ותל אביב. המטרה היא לנצח משחקים, לזכות בתארים ולהעניק לאוהדים כדורגל טוב ויפה".
 
אבי ריקן, קשר הצהובים אמר על התקופה קצרה תחת פטר בוס ההולנדי: "לכל מאמן יש את הדרישות שלו ואנחנו מנסים ללמוד ממנו כדי ליישם את זה במגרש. במשחקים האחרונים ראו שהדברים קצת שונים ושאנחנו רצים יותר ולוחצים יותר - ואני מקווה שזה יעזור לנו לנצח, זו המטרה".
 
ריקן. "רצים יותר ולוחצים יותר" (אודי ציטיאט)
 
מסיבת העיתונאים התעסקה רבות בהחלפתו של יוקאנוביץ' בבוס, וריקן דאג להבהיר: "גם לפני ההכרזה על המינוי אמרתי שננסה להיות טובים ולא משנה מי המאמן או הצוות. יש פה מועדון שאנחנו מחוייבים אליו ורגשות שמים בצד. יש אמביציה חדשה להוכיח את עצמנו וכולם רוצים להרשים את המאמן.
 
"לא צריך להתרכז בעבר", אמר על הבדלי הדרישות בין הסרבי לבין בוס, "היו כאלה שהסתדרו איתו (עם יוקאנוביץ') והיו כאלה שלא, אבל האנרגיות עכשיו הן טובות ללא כל קשר למה שהיה. צריך לעשות את המקסימום עד סוף העונה".
 
על המאבק הצמוד מול הפועל ב"ש אמר: "מועדון כמו מכבי ת"א תמיד רוצה לנצח. לדעתי מאבק האליפות ילך עד הסוף ויהיו עוד משחקים גדולים בין הקבוצות. נקווה שנאבד כמה שפחות נקודות כי שני הצדדים ימעדו. לנגד עינינו עומד רק הרצון לקחת שלוש נקודות".
 
ריקן נשאל בנוסף על משחק הלחץ שהביא עמו בוס לקבוצה: "אני חושב שאנחנו בכושר טוב. אם המאמן דורש מאיתנו לחץ או דברים דומים אז נעשה את זה גם 95 או 100 דקות אם צריך. יש פה סגל רחב ואיכותי גם בשביל שני משחקים כמו שהיה בשבוע שעבר".

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ