"ז'וזה מוריניו הגיש לראשי יונייטד מכתב מפורט"

"ז'וזה מוריניו הגיש לראשי יונייטד מכתב מפורט"
"המיוחד" כתב, סוכנו העביר לשדים האדומים. ואן חאל: "הגענו לתחתית"
נראה שעזיבתו של לואי ואן חאל את האולד טראפורד קרובה מתמיד. אחרי ההפסד הביתי 1:0 לסאות'המפטון אתמול, אוהדי השדים האדומים דאגו להבהיר את אכזבתם הקשה מיכולת הקבוצה, שנכנעה רק לנגיחה של הרכש צ'רלי אוסטין, שהגיע מק.פ.ר במהלך השבוע ועלה מהספסל כדי לנצח את המשחק.
 
עדיין לא ברור אם ואן חאל יפוטר או יעזוב את תיאטרון החלומות רק בסיום העונה, אבל "סאנדיי אינדיפנדנט" כבר מדווח הבוקר כי ז'וזה מוריניו שלח להנהלת המועדון מעין תכנית עבודה בת שישה עמודים ובה פירט כיצד לגרום ליונייטד להצליח. "המיוחד" גם מבטיח כי יספק לאוהדים את סגנון הכדורגל הרצוי עלהם וקרא למסמך "מכתב אהבה לאוהדים".
 
 
ז'ורז' מנדש, סוכנו של מוריניו, נפגש עם ראשי יונייטד במטרה לגשש עבור הסיכוי לקבל את המשרה, על רקע דיווחים שנפגשו גם עם פפ גואורדיולה. עם זאת, "סאנדיי פיפיל" טוען שיונייטד מודעת לכך שפפ גווארדיולה סיכם את כל תנאיו במנצ'סטר סיטי מוסיף כי המנכ"ל אד וודורד שמע על מעברו של גווארדיולה ליריבה העירונית כבר בחודש ספטמבר.
 
 
לואי ואן חאל הודה אחרי המשחק שאוהדי יונייטד זכאים להיות מאוכזבים ולשרוק בוז. "רציתי לנצח את המשחק הזה ולכן החלפתי את קמרון ברותוויק-ג'קסון באדנן ינוזאי, וזה היה סיכון. היה משחק עלוב עם מעט הזדמנויות מצד שתי הקבוצות. לאוהדים מגיע לשרוק בוז, אני לא יכול להכחיש. גם אני ראיתי את המשחק. אין ספק שהגענו לתחתית, אבל חייבים להיות מאוחדים".
 
על פי ה"סאנדי מירור", גם מארק יוז, בעבר חלוץ הקבוצה וכיום מנג'ר סטוק, צורף לרשימת המועמדים לאמן את השדים האדומים. 
 
במקביל, חוסר המזל ביונייטד נמשך אחרי שהמגן האיטלקי מתיאו דמיאן אושפז בבית החולים אחרי התנגשות ראשים עם שיין לונג. LVG סיפר שהמגן ירק דם אחרי ההתנגשות ונלקח לבדיקות. הגנת יונייטד סובלת ממכת פציעות קשה כולל פיל ג'ונס (רגל), מרכוס רוחו (כתף) וכן אשלי יאנג ולוק שואו שגמרו את העונה. 
 
כובש שער הנצחון של סאותהמפטון, צ'רלי אוסטין, עקץ את אוהדי יונייטד: "כולם יודעים שאם מצליחים לתסכל את יונייטד האוהדים לא נותנים להם גב. זה חלום לכבוש במשחק הראשון שלך בקבוצה חדשה ולהביא שלוש נקודות". 
 
אוסטין מכניע את השדים האדומים (AFP)
 
רבים טוענים כי סר אלכס פרגוסון שישב ביציע אתמול, צולם בסיום המשחק כשהוא אומר, "הוא הולך", בהקשר של ואן חאל סביר להניח, אך אחרים טוענים שהוא אמר רק: "אני לא יודע". קוראת שפתיים טענה שהוא דיבר בעצבנות, אך לא הצליחה לקבוע מה אמר.
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ