תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דיווח ברוסיה: בלאט המועמד המועדף להוביל את ברוקלין

| צילום: Gettyimages
הנטס בוחנים מספר אפשרויות והמאמן הישראלי כבר על הכוונת של פרוחורוב
מיכאיל פרוחורוב הוא דמות מוכרת ברוסיה. דייויד בלאט אימן שם את הנבחרת. לכן לא מפליא שדווקא בסוכנות הידיעות הרוסית TASS פורסם כי המאמן הישראלי הוא המועד המוביל להדריך את ברוקלין נטס, ששייכת למיליארדר הרוסי. 
 
"ברוקלין נטס שוקלת כרגע כמה מועמדים למשרת המאמן הראשי ובלאט הוא המועמד המועדף", נכתב בראיון ב"טאס" עם מקור המקורב לנושא. הנטס פיטרו לאחרונה את המאמן ליונל הולינס ומינו במקומו את העוזר טוני בראון כמאמן זמני. 
 
מאחורי הקלעים, השינוי בבורקלין אפילו גדול יותר. על פי הפרסומים, פרוחורוב חש בדעיכת הרעב של הפרנצ'ייז ולכן החליט להחזיר את הג'נרל מנג'ר בילי קינג, האיש שהחתים בזמנו את ג'ו ג'ונסון, קווין גארנט ופול פירס. 
 
 
פיטוריו של דייויד בלאט מקליבלנד לא חוללו סערה רק בישראל, אלא בקרב כל מי שמתעניין בליגה הטובה בעולם. הישראלי שוחרר ממוליכת המזרח בעת שהייתה עם מאזן 11:30 ומינתה במקומו את עוזרו טיירון לו, כשהסיבות למהלך מעסיקות את כל חובבי ה-NBA. 
 
מיכאילו פרוחורוב בן ה-50 קנה את הנטס עוד כשהיו בניו ג'רזי ב-2010 תמורת 200 מיליון דולרים. האוליגרך הרוסי החזיק עד לאחרונה ב-80% מהקבוצה ו-45% מהבעלות על האולם, אבל על פי פרסומים שילם בדצמבר 875 מיליון דולר תמורת שליטה מלאה במועדון ו-825 מיליון כדי לרכוש את 55 האחוזים הנותרים בברקלייס סנטר.
 

מיכאיל פרוחורוב, רוצה קבוצה מנצחת (gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ