תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אלי גוטמן: "המשימה היא להישאר בליגה"

גוטמן. משחק שני על הקווים | צילום: עדי אבישי
מאמן האדומים נראה מאוכזב במיוחד מההפסד. מימר: "רצף הניצחונות הזוי"

שנה עברה וכאילו כלום לא השתנה. שוב הפועל כפ"ס והפועל ת"א נפגשו בשמינית גמר הגביע, ושוב הירוקים יצאו עם ידם על העליונה – הערב הם מחקו פיגור מרגלי בן רייכרט בדרך ל-1:2 בלוויטה וכרטיס לשלב 8 האחרונות במפעל.

 

בסיום המשחק היה נראה מאמן האדומים אלי גוטמן מאוד מאוכזב ואמר: "מה עובר בראש? הפסדנו עוד משחק, והמחצית השנייה שלנו הייתה טובה דווקא. אני חושב שהפועל ת"א היום לא נמצאת במצב שהיא יכולה להרשות לעצמה לדבר".

 

 

"הפסדנו שלושה משחקים, שניים לכפ"ס ואחד לסכנין", הוסיף מאמן האדומים, "קבוצה שרוצה לזכות בגביע המדינה לא מפסידה משחקים כאלה".

 

"קבוצה שרוצה לזכות לא מפסידה משחק כזה" (עדי אבישי)

 

כשנשאל מה לא עובד במועדון אמר: "הרשימה ארוכה. אני לא יכול להגיד עכשיו, רגע אחרי משחק, אלא צריך לשמור על כבודם של כולם ולקבל את ההפסד. הליגה עוד ארוכה, קשה וצפופה וזו המשימה של הפועל ת"א - להישאר בליגה".

 

מאמן המנצחת, שרון מימר שזכור ככדורגלן שלבש את מדי האדומים מת"א, אמר בסיום: "כולם יודעים שאני מאוד אוהב את הפועל ת"א, אבל כל כולי בהפועל כפ"ס כיום ואני שמח על הניצחון. בשביל הצלחות כאלה אנחנו עובדים קשה ואני מקווה שזה יימשך".

 

מימר. אוהב את הפועל ת"א, אבל שוב ניצח אותם (עדי אבישי)

 

מימר, שניצח את הפועל ת"א גם בבלומפילד לפני שבועיים במסגרת הליגה, הוסיף: "אני חושב שהגענו להמון מצבים והכנסנו מרכיב נוסף – חזרה מפיגור. הבקענו לשמחתי שני שערים, הצלחנו לחזור מפיגור וגיליתי גם היום כמה הקבוצה הזו חזקה".

 

באשר למאוויס צ'יבוטה, כובש שער הניצחון שספג שני צהובים ואדום בעקבות התחזות ברחבה והורדת חולצה בשער שהבקיע, אמר המאמן: "שני אדומים מאז שהגעתי היו הזויים. אנרגיות טובות עוזרות לנו לנצח משחקים, אבל זה היה חוסר שליטה של רגע ונצטרך לתקן את זה".

 

"גיליתי כמה הקבוצה הזו חזקה" (עדי אבישי)

 

לסיום התייחס מימר לרצף הניצחונות הנהדר מאז שהגיע: "לא חושב שמישהו בעולם חלם על זה. זה הזוי לנצח חמישה משחקים. אני שמח, זה לא בא סתם כי אנחנו עובדים קשה ומצליחים גם בלי השמות הכי מבריקים בליגה, אבל עם נשמה ויכולת".

 

"אני מצטער בשביל החברים שלי", סיכם מאוויס צ'יבוטה, "הייתי במשחק, הדופק היה על 200, לא חשבתי באותו רגע. אנחנו ממשיכים לעבוד קשה, לא היה שינוי", ענה כשנשאל על רצף הניצחונות, "יש פה שחקנים מצוינים וצריך לעבוד עוד יותר קשה".

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ