תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

סוכנו של אלברח: "הצעת הפועל ת"א נמוכה מדי"

סוכנו של אלברח: "הצעת הפועל ת"א נמוכה מדי"
המו"מ בין הצדדים אושר בשיחה עם ספורט1: "הוא ישדרג אותם אם יגיע"
הפועל תל אביב טרם הגיעה לסיכום על רכישתו של הקשר ההולנדי רולאנד אלברח מדן האג ההולנדית, שעל המו"מ שלו עם האדומים פורסם לראשונה בספורט1.
 
סוכנו הבולגרי של השחקן אמר בשיחה עם ספורט1: "אני יכול לאשר שהפועל תל אביב הגישה הצעה על השחקן לדאן האג, אבל ההולנדים דורשים יותר כסף ממה שהוצע. כרגע אני לא יכול לומר יותר מזה, אבל כמובן מדובר בשחקן מצוין שיכול לשדרג את הקבוצה הישראלית". ההולנדי בן ה-25 המתנשא ל-1.80 משמש כקשר התקפי ועתיד להצטרף לחוליית הקישור של אלי גוטמן.
 
 
עוד בתחילת החודש אמר מאמנו של השחקן, האנק פרייזר, שהשחקן לא התחבר לקבוצה וכי הצעה נכונה תוביל למכירתו. השחקן אמר בראיון בהולנד כי הוא לא היה רוצה לעזוב את קבוצתו, אבל סוכנו פועל למציאת קבוצה חדשה. "כשיהיה לי מה לומר אודיע לכם", הוסיף. 
 
בדן האג יש מתח גדול בימים האחרונים. הקבוצה נרכשה על ידי איש עסקים סיני, ואנג הוי שהיה אמור לשלם את כל סכום הרכישה עד תחילת ינואר, אבל העביר רק 1.3 מיליון יורו באמצות סוכנות הספורט שהקים "ואנסן ספורט".
 
אחרי שראשי דן האג התלוננו שהוא לא שילם את שאר הכסף, הסיני התראיין לתקשורת ההולנדית ואיים לשלוח מנהלים סיניים לקבוצה ולהדיח את כל ראשי המועדון. לדבריו הכסף יגיע ובקבוצה צריכים להבין שבסין עובדים אחרת. 
 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ