תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ריאל ואתלטיקו יוכלו לצרף שחקנים בקיץ

ריאל ואתלטיקו יוכלו לצרף שחקנים בקיץ
פיפ"א הודיעה: עד קבלת החלטה בנוגע לאמברגו, הקבוצות יכולות לצרף רכש

מפלס הלחץ בריאל ואתלטיקו מדריד לגבי נושא הרכש יכול להידחות במעט. פיפ"א קיבלה את הפנייה של שתי היריבות הגדולות בבירת ספרד ועונש האמברגו שלהן יידחה. משמעות הדבר היא ששתי הקבוצות יוכלו לרכוש שחקנים בקיץ 2016, כלומר גם בחלון ההעברות הבא.

 

נכון לעכשיו, אתלטיקו וריאל יוכלו להחתים שחקנים בקיץ אם לא תתקבל קודם החלטה אחרת. הוועדה של פיפ"א אמורה לפרסם החלטה עד חודש יוני, כך שאם ההחלטה עומדת בעינה העונש ייכנס לתוקף בזמן.

 

 

אם ההחלטה תתקבל אחרי יוני ותהיה נגד המועדונים, תקופת העונש תידחה לשני חלונות ההעברות הבאים – כלומר ינואר 2017 וקיץ 2017.

 

 

 

עונש האמברגו שהוטל על המועדונים בעקבות החתמה שלא כחוק של שחקנים צעירים, לא נדחה באופן סופי, אך מקל על הבלאנקוס והקולצ'ונרוס את נושא החיזוק וייתכן ובינואר – חלון שייסגר ביום שני בספרד – לא יצרפו שתי הקבוצות שחקנים נוספים.

 

אתלטיקו מדריד היא שהודיעה על ההחלטה שלה הוועדה לערעור בטוויטר של בשעה שהקבוצה עשתה את דרכה לברצלונה לקראת המשחק  נגד הבלאוגרהה. הקולצ'ונרוס דרשו ביטול העונש כליל ודחייתו לחלון הבא ופיפ"א קיבלה את הבקשה השנייה בכפוף להחלטת הוועדה לערעורים.

 


שחקני אתלטיקו חוגגים. יקבלו חיזוק בכל זאת? (Gettyimages)

 

אם תוצאות הערעור לא יתפרסמו בקרוב מאוד וסביר שזה יימשך זמן מה כפי שקרה עם ברצלונה, שתי הקבוצות יוכלו לממש את שאיפות הרכש שלהן.

 

ריאל מדריד עשויה להסתער על השוק כשעל פי דיווחים היא מתכננת למכור את כריסטיאנו רונאלדו, ובמקביל להסתער של ניימאר, לרכוש את אדן הזאר ושחקנים אחרים כמו רוברט לבנדובסקי. שתי הקבוצות יוכלו לבנות סגלים לשתי עונות.

 

אתלטיקו מדריד תוכל לנסות לצרף אף היא רכש ולא בטוח שתיפרד גם מאנטואן גרייזמן. מי שכן צפוי לעזוב הוא פרננדו טורס שחוזהו מסתיים בקיץ.

 


לבנדובסקי. בקיץ הבא תלבש לבן? (Gettyimages)

 

יש לציין כי ברצלונה קיבלה דחייה דומה ב-2014. גם ריאל מדריד וגם אתלטיקו עשויות עדיין להתלונן לבית הדין לערעורי ספורט בלוזאן על מתן העונש למרות דחייתו.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ