תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"נתתי 100% בנתניה, אבל המקסימום לא הספיק"

פירס. מאחל לנתניה לצאת מהמשבר | צילום: דני מרון
רומאריו פירס בראיון לספורט1: "אהיה שחקן גדול אצל במכבי חיפה". וגם: סטיגמת הבליין

"זה לא היה לי קל לעזוב את מכבי נתניה, לא היה נוח לי לעזוב בסיטואציה הזאת", אמר רומאריו פירס קפטן מכבי נתניה שעבר השבוע למכבי חיפה בראיון בלעדי לספורט1, "מצד שני נותרו לי עוד הרבה שנים לשחק כדורגל והרגשתי שזאת הזדמנות טובה להוכיח שגם במכבי חיפה אהיה שחקן גדול".

 

הקשר הברזילאי שנחת בנתניה בקיץ 2014 התאקלם מיד בקבוצה מבחינה חברתית ופרח מבחינה מקצועית עם חילופי המאמנים, כשרוני לוי הגיע באמצע העונה במקום יוסי מזרחי. פירס עזר ללוי להשאיר את הקבוצה מעיר היהלומים בליגה העל. עכשיו דרכיהם יצטלבו שוב.

 

 

"רוני לוי מכיר את היכולות שלי ויודע מה אני מסוגל לתת למכבי חיפה", אומר פירס, "אני מגיע כדי להחזיר לו בחזרה במגרש".

 

פירס עזב את נתניה בתקופת שפל מבחינתו. הברזילאי נקלע לעימותים קשים עם האוהדים. אלה האשימו את הברזילאי במצב הקבוצה וטענו שהוא בליין גדול. "האוהדים יכולים להגיד מה שרוצים ולבוא בטענות ואני מבין אותם", עונה הקשר למבקריו, "אני יודע מצדי שנתתי 100% לנתניה".

 

פירס. מתאחד עם רוני לוי (שאדי חורי)

 

הקשר החדש של מכבי חיפה המשיך ואמר: "אני לא עוזב בסיטואציה הכי טובה, אני ממש לא מרגיש נוח עם מה שקרה וניסיתי לתת הכל בשביל הקבוצה. אבל כנראה שהמקסימום שלי לא מספיק טוב כרגע לקבוצה. אני מקווה שהחברים שלי שנשארו ואלה שהגיעו יוציאו את הקבוצה מהמצב הזה. אני רק רוצה להגיד תודה לכל האוהדים והחברים שלי לקבוצה, לצוות המקצועי ולהנהלה על שנה וחצי במועדון".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ