בית הדין העליון אישר: ארבייטמן בהפועל חיפה

בית הדין העליון אישר: ארבייטמן בהפועל חיפה ארבייטמן. עבר לבסוף לאן שרצה | צילום: דני מרון
על אף האיחור בהגשת החוזה לבקרה, הבקשה נענתה. החלוץ: "יוצא לדרך חדשה"
אורי גורן, נשיא בית הדין העליון של ההתאחדות, קיבל את בקשתה של הפועל חיפה בעניינו של שלומי ארבייטמן ואישר להעביר את החלוץ מהפועל באר שבע לכרמל. ההעברה לא אושרה אמש בטענה שהפקס עם החוזה והשחרור מבירת הנגב התקבל בבקרה התקציבית באיחור של שש דקות לאחר המועד שנקבע.


עורך הדין לירון כהנא, שייצג את הפועל חיפה, הסתמך בין היתר על תקדים ניב זריהן, שלא עבר מאשדוד להפועל תל אביב בגלל טיעון דומה (פקס שאיחר). האדומים ערערו וההעברה אושרה, אלא שבסופו של דבר ויתרו בחודורוב על השחקן.


"אין למנוע משחקן לעסוק במקצועו אצל המעביד שבחר בו ומשום חוש הצדק הטבעי", כתב גורן בהחלטתו. "מדובר באיחור של כמה דקות, ואין להיתפס על קוצו של יוד בשל כשל זעיר".שלומי ארבייטמן אמר בתגובה לאתר ספורט1: "אני צופה לדרך חדשה. הפנים שלי מועדות קדימה, שמח להגיע ולשחק בהפועל חיפה".

לדף הפייסבוק הרשמי של המועדון אמר החלוץ: "אני שמח להצטרף להפועל חיפה, מועדון עם מסורת ארוכה, קהל נאמן ואיצטדיון ביתי מפואר. מדובר באתגר חדש עבורי ואני מקווה שנצמח ביחד ונוביל את המועדון להישגים. מודה לבעלים יואב כץ על המאמץ הגדול שעשה כדי להביא אותי לכאן". 
 
על התקופה בהפועל באר שבע הוסיף ארבייטמן:" הייתה לי שנה וחצי נפלאה במועדון. באר שבע ביססה את עצמה כקבוצה מובילה בכדורגל הישראלי ואני שמח שהייתי חלק מהתהליך הזה. מודה לבעלים אלונה ברקת ולצוות המקצועי והניהולי וכמובן לקהל הנפלא על תקופה בלתי נשכחת. אוהב אתכם מכל הלב".

במקביל דוחים בכרמל את טענות בני יהודה על כך שהיה ניסיון למחטף. בהפועל חיפה מבהירים כי לא ידעו מעולם על המגעים שניהל עם הזהובים וכי אם היו מיועדים לכך כלל לא היו מנהלים שיחות עם החלוץ.


אגב, ייתכן שהתסבוכת בין שתי הקבוצות נובעת מכך שאת ארבייטמן ייצגו שני סוכנים. גלעד קצב ניהל את המגעים מול הפועל חיפה בעוד שאת ההצעה של בני יהודה הביא לחלוץ אבי נמני. בינתיים, חוזהו של השחקן עבר בבקרה והוא צפוי להיות בסגל בשבת הקרובה מול בני סכנין (18:30).

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • טרה פנה
    0
    סנטה קולומה
    0
    Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ