תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ב"ש: חוסר שביעות רצון מהיכולת בניצחון בגביע

דוגמה ומופת לכל ספורטאי. ברדה | צילום: דני מרון
שחקנים החמיאו לברדה, אך לא שכחו לציין שהוא לא היה בתכניות של בכר

חוסר שביעות רצון משמעותי בהפועל באר שבע מהניצחון 0:2 על בית"ר ת"א/רמלה מהליגה הלאומית ברבע גמר גביע המדינה. "נראינו לפרקים מביך, במחצית הראשונה עם עשו מאיתנו צחוק", הודה שחקן בדרום.

 

לזכותה של מוליכת הטבלה יש לה את החלוץ הטוב בישראל כיום והסמל הגדול של המועדון, אליניב ברדה, שעושה השנה קסמים. "אליניב הוא דוגמה ומופת לכל ספורטאי וכדורגלן", החמיאו בבירת הנגב לברדה, שהיה מעורב אמש בשני השערים שכבשה הקבוצה עם שער ובישול, "הוא יצעיד אותנו עד לאליפות, אין בכלל ספק", הרעיפו.

 

 

בית"ר ת"א עשתה מב"ש צחוק במחצית הראשונה (דני מרון)

 

אולם, חייבים לציין, יש לא מעט שחקנים בבאר שבע שבשיחות פנימיות מזכירים בכל פעם את העובדה שבכר לא ספר את ברדה בתחילת העונה ורק פציעה של בן שהר החזירה אותו לעניינים. נורות אזהרה נוספות נדלקו אצל השחקנים עם שחרורם של רועי גורדנה ושלומי ארבייטמן, שזכו השכם וערב למחמאות מהמאמן אך נדחקו החוצה בסופו של דבר על-ידו.

 

כך או כך, בכר יכול להיות רגוע ושליו בכל מה שקשור לחדר ההלבשה שלו שכן ההצלחה בליגה מטאטאת החוצה כל גורם מפריעה, ומביאה בעיקר אווירה טובה עמה לכל מקום בו האדומים מגיעים לשחק.

 

במועדון לא מוכנים לתרץ את היכולת החלשה שהציגה באר שבע בגביע בעובדה שמספר שחקני הרכב לא שיחקו ואמרו:" אלונה השקיעה פה מיליונים בסגל ענק, לא יכולה להיות כזאת ירידה ברמה".

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ