תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הערעור הנוסף נדחה: בית"ר-חיפה מחוץ לטדי

עקיצות גם לטביב. אוהדי בית\ר | צילום: דני מרון
בנימוקי הדחייה נכתב: "ההחלטה יישמה כראוי את התקנון". עמותת האוהדים תתבע ההתאחדות?
ביה"ד העליון של ההתאחדות דחה את בקשת בית"ר ירושלים לקיים ערעור נוסף בהרכב של חמישה דיינים לגבי עונש הרדיוס שספגה הקבוצה לאחר אירועי המשחק מול סכנין במושבה (0:1) ב-18 בינואר. וכך נטען בנימוקים לדחייה: "בית"ר ירושלים טענה בבקשתה לקיים דיון נוסף בהרכב מורחב, כי היה על התובע להרשיעה בגין עבירה של "התנהגות בלתי הולמת של אוהדים" ולא בעבירה של קריאות גזעניות, ומכאן שגם להקל בעונש שנגזר עליה והוא קיומו של משחק רדיוס אחד בפועל".
 

בפסק הדין נכתב כי "לאחר קריאת הבקשה ונספחיה, ותגובת ב"כ ההתאחדות, באנו לכדי מסקנה כי בנסיבות העניין אין מקום להיעתר לבקשה. החלטת בין הדין העליון יישמה כראוי הן את הוראות התקנון והן את תקדימי בית הדין העליון. גם הטענה כי תובע ההתאחדות ו/או בית הדין המשמעתי הפלו לרעה את הקבוצה לעומת יריבתה, איננה מסוג הטענות המצדיקות קיומו של דיון נוסף".

 

 

עמותת אוהדי בית"ר ירושלים ממשיכה לייצר כותרות. הפעם הוציאה העמותה הודעה מיליטנטית לכלי התקשורת, בה הצהירה כי בכוונתה לפעול כנגד רשויות הכדורגל במדינה בכל האמצעים המשפטיים.

 

"העמותה תפעל לגיבוש תביעה נגד ההתאחדות, תובע ההתאחדות, מנהלת הליגות, בתי הדין והדיינים על אפליה אסורה, קיפוח, נזקים כספים, נזקים תדמיתיים ועויינות עקבית", נכתב בלשון ההודעה. כמו כן, העמותה מסרה כי בכוונתה לשכור את שירותיה של חברת חקירות, שתנסה להוכיח כי תובע ההתאחדות ודיינים פועלים "מתוך אינטרסים אסורים ובחוסר תום לב".

 

"כל אוהד בר דעת אשר מעורה בליגת העל יודע שמכבי ת״א ומכבי חיפה עמדו לדין בשנתיים האחרונות הרבה יותר מבית״ר ירושלים", הדגישו בעמותה. "אך לצד התפרעויות, אבוקות וקריאות מצד הקהל התקבלו עונשים מצחיקים".

 

לסיום, שיגרה העמותה עקיצה כלפי בעלי הקבוצה, אלי טביב, עמו היא לא נמצאת ביחסים טובים בלשון המעטה: "העמותה פונה למר טביב וקוראת לו לממש את האיום שלו ושל המועדון ולא להופיע למשחק הרדיוס על כל ההשלכות הצפויות".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ