תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

שמעון אמסלם: "החברות תישאר לתמיד". וגם: רוסלנה רומזת על חתונה?

שרדה כדי לספר. רוסלנה | צילום: אלכס ליפקין
אז יש משהו שאייל גולן לא סיפר לעולם? האם רוסלנה רודינה היא כלה במנוסה? ולמה לעזאזל נצפתה לובשת שמלה צחורה חשופה בנמל עכו הקפוא? רודינה שרדה כדי לספר וגם: קפטן הפועל ת"א לשעבר בפוסט מרגש
טוב, זוכרים איך השורדת רוסלנה רודינה התלהבה שעכשיו - אחרי שכולם ראו איך היא עומדת בזכות עצמה (וטילטיל, כמובן) על האי של "הישרדות" - אף אחד כבר לא מדבר איתה על בן הזוג המגה-מפורסם, אייל גולן. אז זהו, שהגברת לבושה בשמלת כלה בפומבי, עושה פרצופים למצלמה בגלימת תחרה בקור של חורף 2016, אי אפשר שלא לתהות: רודינה, מכחישה, מכחישה, מכחישה, אבל את רומזת משהו?
 
אז זהו שתושבי עכו נדהמו לראות השבוע את רוסלנה הענוגה, כשהיא לובשת שמלת כלולות מול צוות צילום. אז האם היא מצטלמת לאלבום חתונה נוצצת, שאיש כמעט לא יודע על קיומה? לא באמת, מדובר בעוד קמפיין שבו היא משתתפת, כחלק מהעבודה ללא הפסקה שלה מאז שסיימה עם הריאליטי. 15 דקות תהילה, פלוס.
 
 
רודינה, התייצבה לצילומים עבור מעצבת בגדי הערב שלומית אזרד. זו כבר הפעם השנייה שרודינה מדגמנת עבור עיצוביה של אזרד, כשהפעם היא התכוננה לקלוז אפ במרינה של בעיר הצפונית עכו. הקור שחודר לעצמות לא מנע ממנה לעלות עם הטול והפאייטים על סירת דייגים ולשמור על עצמה שלא תעוף ברוח. בכל זאת, עם כישורים של שורדת בדרך אל הגמר, היא כנראה תשרוד בכל סט צילומים שכולל מפזר חום ומכשיר פן לשיער.
 
 
 
בתוך כך, שמעון אמסלם, קפטן הפועל ת"א בעבר ואחד המנהיגים הגדולים שהיו בהישרדות, העלה לאינסטגרם תמונה עם רוסלנה רודינה, רון אלוף, עומרי כוכבי וטילטיל. אמסלם הבהיר: "אולי הסוף של התוכנית מתקרב, אבל החברות תישאר לתמיד. תשמרו על האש, שבת שלום".
 
 
 
 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ